The Devil Inside

Retro
Jedna z moich ulubionych "zapomnianych gier". Reality Show połączone z survival horrorem. Charyzmatyczni bohaterowie przyćmieni zostali trochę przez średni scenariusz i przeciętny gameplay, ale The Devil Inside na pewno nie można odmówić charakteru!

Share This Post

Jedna z moich ulubionych „zapomnianych gier”. Reality Show połączone z survival horrorem. Charyzmatyczni bohaterowie przyćmieni zostali trochę przez średni scenariusz i przeciętny gameplay, ale The Devil Inside na pewno nie można odmówić charakteru!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

10 komentarzy

 1. Kurcze ale ten czas leci łezka się w oku kręci. Pamiętam jak kupiłem tę grę – wyszła na premierę niebieskiej klasyki CD Projektu. No i Kryszak w polskiej wersji.

  • To nie była klasyka. Wówczas to była „eXtra Gra” – premiery w kartonowych (składanych) pudełkach w bardzo przystępnej cenie. Z tego co pamiętam, w pierwszym numerze miał być Messiah na którego bardzo czekałem. Ale czegoś nie dopięto i ostatecznie dano Devil Inside. Z tego zestawu mam też na przykład jeszcze grę Traffic Giant. Dopiero na fali popularności „eXtra Gry” powstała niebieska „eXtra Klasyka”.

   • Tak, tak pamiętam akcję z Messiahem 🙂
    Byłem mega wkurzony po informacji, że Messiah nie trafi jednak na PSX (a miał). Potem miał się ukazać na początek tej niebieskiej serii. Na premierę trafił Devil Inside i był to moim zdaniem dobry wybór. Koniec końców dorwałem wreszcie Messiah’a.
    Pozdrawiam serdecznie

    • masz może jeszcze soundtrack do devil insdie? 🙂
     pamiętam że dawali taki, i miażdzył 🙂

     • Oczywiście, że mam 🙂

   • Traffic Giant to dopiero była gra!
    Kiedy możemy spodziewać się Spy vs. Spy w Retro ?

 2. Mój ojciec w to grał, byłem wtedy w podstawówce do dziś mam tą grę i płytę z muzyką, niestety duże pudełko gdzieś zaginęło. Pamiętam że instalator jest w kształcie telewizora.

 3. ja mam grę traffic giant w big boxie i mam the operational art of war II też w big boxie ma instrukcje 60 stronową stan płyty idealny

 4. Przeszedłem ją kilka razy. Za drugim podejściem pistolety Deva strzelały trzema pociskami na raz a Deva miała od razu odblokowane wszystkie czary.

 5. Mi grafika kojarzy się z Metal Gear Solid na PSX, i może dlatego aż tak mnie nie razi jej prymitywność.

Comments are now closed for this post.