Jak powstawało The Sims?

Retro
Od shmupów do symulacji życia. Droga do powstania The Sims to ponad piętnaście lat podróżowania pod prąd trendów w grach wideo.

Share This Post

Od shmupów do symulacji życia. Droga do powstania The Sims to ponad piętnaście lat podróżowania pod prąd trendów w grach wideo.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

 1. Gdzie najtaniej kupię simsy 1 w wersji cyfrowej? 🙂

 2. Film OK, ale masz u mnie ciągle minusa za ten głupkowaty, przekombinowany i kłamliwy PR w podpisie: „Człowiek. Legenda. Samozwańczy sarkastyczny omnibus. chodząca encyklopedia.”.
  Co najwyżej możesz się tak sam nazywać, ale to samo w sobie nic jeszcze nie znaczy…

  • samozwańczy – bezprawnie przywłaszczający sobie jakiś tytuł albo prawa. Ze słownikiem zrozumiesz więcej żartów. 😉

   • Przy ostatniej frazie nie ma tego słowa, a definicję „samozwańczy” ja akurat znałem przed napisaniem komentarzy.
    Po prostu takie podpisy w mojej opinii wyglądają jak pewne reklamy TV lub „niezwykłe oferty” otrzymywane pocztą tradycyjną, czyli przekombinowane, sztuczne i co najważniejsze: najczęściej kłamliwe.
    Gdybym przed wejściem na stronę arhn.eu nie widział jakiegoś dobrego filmu (System Error chyba wtedy to był), to bym wyszedł i zapomniał.

    • Panie, o trochę poczucia humoru prosimy. 🙂

 3. Simsy 1 mają w sobie coś, czego nie mają inne części. Jakiś taki cieplejszy klimat… jak patrzę na te mebelki, to brak mi ich w innych częściach. Może po prostu wyrosłem z tej gry, chociaz zawsze grałem głównie dla budowania domu. Problem pojawia się, że za każdym razem nowa część gry jest uboższa niż poprzednia z dodatkami. A koszt dodatkow jest ogromny. Do tego jak odpalimy np Sims 2 z 16 dodatkami, to nie da się grać, bo zostaniemy zasypani kontentem od 1szej sekundy….

Comments are now closed for this post.