Arhncast 001 – Tokyo Game Show 2015

ARHNcast
Pilotażowy odcinek naszego wesołego podcastu. Rozmawialiśmy, a jakże, o gierkach. Między innymi o nowym Resident Evil, Assassin's Creed czy Gravity Rush 2. Pathmage pragnąłby serdecznie przeprosić za jakość mikrofonu.

Share This Post

Pilotażowy odcinek naszego wesołego podcastu. Rozmawialiśmy, a jakże, o gierkach. Między innymi o nowym Resident Evil, Assassin’s Creed czy Gravity Rush 2.
Pathmage pragnąłby serdecznie przeprosić za jakość mikrofonu.

Wersja MP3 do pobrania

Dzisiejszy podcast prowadzili:
– Chmurowaty
– Pathmage
– Zyga

Niepoprawny pseudo-filozof pełny sprzeczności, wychowany przy muzyce i grach wideo. Od dobrych kilku lat patrzący z dumą na społeczeństwo które z dnia na dzień coraz bardziej się stacza, mający nadzieje że kiedyś to wszystko upadnie i pozostanie jedynie spokój. Dużo zawdzięcza rodzeństwu, dzięki któremu tak naprawdę miał dostęp do sprzętu typu Amiga, SNES czy chociażby PSOne z nowszej generacji. Sentymentalny miłośnik filmów i gier z gatunku grozy, utożsamiający się z mottem "Od słowa wszystko się zaczęło, od słowa zginie"

1 Comment

  1. Jak dla mnie super. Gorzej niż Polygadka, ale przed Krokietkastem. Bardzo pozytywnie :). Pozdrawiam i czekam na kolejne części.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>