Podziel się tym postem

News

Pixel Heaven 2015 – Zapowiedź

Pixel Heaven 2015 – Zapowiedź

Pixel Heaven 2015

Już w najbliższy weekend 25 – 27 września w Warszawskiej Szkole Filmowej odbędzie się trzecia edycja Pixel Heaven – wyjątkowego wydarzenia dla wielbicieli elektronicznej rozrywki, którzy pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, twórców gier wideo oraz miłośników komiksów, gier planszowych i klimatów lat 80. i 90 ubiegłego wieku.

Na tej trzydniowej imprezie na pewno nie zabraknie atrakcji. Miłośników retro zainteresują dziesiątki stanowisk z komputerami i konsolami z ubiegłego wieku, a smaku dodadzą automaty arcade, prawdziwe flippery i inne wynalazki minionych czasów. Odbędą się również konkursy oraz ciekawe opowieści w ramach Retro Stories z udziałem wyjątkowych gości specjalnych.

Współcześni gracze i fani gier niezależnych odnajdą się wśród takich atrakcji jak wystawa twórców PIXEL.EXPO, przyznanie nagród PIXEL.AWARS oraz dwudniowej konferencji DEV.CONNECT. Na wytrwałych czeka sobotnie afterparty z dobrze zaopatrzonymi barami, pozytywną atmosferą i wyjątkowymi koncertami.

Więcej informacji o imprezie oraz biletach można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

[arhnvid youtube=”EAGKHGILzTY”]

Dorian Loewe. Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Oprócz artykułów i materiałów wideo zajmuje się również korektą oraz sprawami forum. Prywatnie ceni sobie dobre kino, interesuje go ogólnie pojęta reklama, uczęszcza na studia informatyczne i myśli nad rozwojem w kierunku growym.

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>