Arhncast 002 – O betach i sieciówkach

ARHNcast
Witamy w drugim odcinku naszego skromnego podcastu. Zyga niestety nie mógł z nami być, ale zamiast niego dzisiejszy odcinek prowadził z nami dzej - przyjaciel serwisu arhn.eu. Tym razem gadamy o wrażeniach z nowego Need for Speed, Star Wars: Battlefront oraz wiele więcej.

Share This Post

Witamy w drugim odcinku naszego skromnego podcastu. Zyga niestety nie mógł z nami być, ale zamiast niego dzisiejszy odcinek prowadził z nami dzej – przyjaciel serwisu arhn.eu. Tym razem gadamy o wrażeniach z nowego Need for Speed, Star Wars: Battlefront oraz wiele więcej.

Wersja MP3 do pobraniaJesteśmy na iTunes

Dzisiejszy podcast prowadzili:
– Chmurowaty
– Pathmage
– Dzej

Niepoprawny pseudo-filozof pełny sprzeczności, wychowany przy muzyce i grach wideo. Od dobrych kilku lat patrzący z dumą na społeczeństwo które z dnia na dzień coraz bardziej się stacza, mający nadzieje że kiedyś to wszystko upadnie i pozostanie jedynie spokój. Dużo zawdzięcza rodzeństwu, dzięki któremu tak naprawdę miał dostęp do sprzętu typu Amiga, SNES czy chociażby PSOne z nowszej generacji. Sentymentalny miłośnik filmów i gier z gatunku grozy, utożsamiający się z mottem "Od słowa wszystko się zaczęło, od słowa zginie"

6 komentarzy

 1. Arhncast bez Arhn? Nie, podziękuje.
  BTW. Przepraszam Cię Pathmage, ale nie da się Ciebie słuchać.

  • Według mnie spoko Archon nie jest nadczłowiekiem i nie może robić 100
   rzeczy naraz a podcast jak najbardziej przypada mi do gustu.

  • Mi też brakuje Archona, ale i bez niego jest ok.

 2. Mi tam się przyjemnie słucha

 3. Słabo się tego słucha, zostanę przy KrokietKaście

 4. Wybaczcie, ale trochę nie klei się ta rozmowa.

Comments are now closed for this post.