Guitar Hero Live – recenzja

Recenzja
Guitar Hero powraca i jest nie do poznania. Nowa gitara, nowy styl rozgrywki, muzyka na żądanie i całkowicie odmienne podejście do gatunku gier rytmicznych. Czy to wystarczy, by na nowo rozkochać do siebie dawnych fanów? Gra dostępna na: PS4/Xbox One/PS3/Xbox 360/Wii U/iOS.

Podziel się tym postem

Guitar Hero powraca i jest nie do poznania. Nowa gitara, nowy styl rozgrywki, muzyka na żądanie i całkowicie odmienne podejście do gatunku gier rytmicznych. Czy to wystarczy, by na nowo rozkochać do siebie dawnych fanów?

Gra dostępna na: PS4/Xbox One/PS3/Xbox 360/Wii U/iOS.

PS. Policzyłem jeszcze raz i wygląda na to, że w grze jest jeszcze mniej, bo 42 piosenki, a nie jak wyliczyłem za pierwszym razem, 45. Oh noh. To i tak nic. Activision we wszystkich notkach prasowych podaje, że jest ich kilkadziesiąt więcej… bo jako ścieżkę dźwiękową traktuje utwory z pseudodarmowego Guitar Hero TV.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.