Share This Post

Wieści z branży gier

Blade & Soul wkrótce w Ameryce i Europie

Blade & Soul wkrótce w Ameryce i Europie

BladeAndSoul

Po blisko 3 latach od azjatyckiej premiery  B&S wydawca NCSoft zdecydował się wypuścić grę w Ameryce i Europie. MMO dostępne będzie już 20 stycznia, jednak wszyscy z was którzy zdecydują się na zakup specjalnej Paczki Założycieli otrzymają możliwość pobrania gry już 15 stycznia.

Blade & Soul udostępniona zostanie w modelu Free 2 Play z mikropłatnościami . Osoby które chcą załapać się na beta testy już teraz mogą rejestrować się na stronie NCSoft West. Do rąk graczy oddane zostanie 7 klas postaci, 30 lochów, arena do pojedynków 1vs1, a limit poziomu ustawiony zostanie na 45.

1 Comment

  1. Kilka lat oczekiwania i już za chwilę będziemy mogli grać na oficjalnym serwerze 😀 W sumie do news’a wkradł się mały błąd, bo Blade & Soul EU/NA rusza 19 stycznia o godz. 18:00 naszego czasu. Samą grę będzie można ściągnąć dużo wcześniej, skoro 11 stycznia zostanie udostępniona możliwość rezerwacji nicku (dla osób, które kupiły Founder’s Pack). W sumie ciekawe czy będzie to ten sam klient, na którym gramy w czasie CBT 😀

Comments are now closed for this post.