Call of Duty: Black Ops III — opinia dyletanta

Recenzja
Myślę, że nieuczciwym byłoby nazywać moją mizerną oceną nowego Call of Duty pełnoprawną recenzją... Co nie znaczy, że nie mam na jego temat dość jednoznacznej opinii!

Share This Post

Myślę, że nieuczciwym byłoby nazywać moją mizerną oceną nowego Call of Duty pełnoprawną recenzją… Co nie znaczy, że nie mam na jego temat dość jednoznacznej opinii!

Gra dostępna na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Wersja bez kampanii dostępna również na PlayStation 3 i Xboksa 360.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

  1. Kurczę… Ostatnią grą z serii COD w którą grałem było COD 2… Na Święta planuję sobie sprawić ehem to znaczy Żonka planuje mi podarować PS4 xD i zastanawiam się, czy będę w stanie sobie poradzić w nowymi grami typu COD i Battlefield. Już nie mówiąc o tym, że ostatnim fps na konsoli w jakie grałem był Quake 2 ^.^” Na poczciwym Szaraczku. Ostatnio odgrzebałem PS2 i staram się przejść grę Black żeby przywyknąć do pada i strzelanek xD

    • Jeśli w CoD faktycznie nie grałeś od czasów dwójki to myślę, że będziesz wniebowzięty! I niestety, masz rację, będziesz potrzebował czasu (pewnie sporo czasu), żeby przyzwyczaić się do sterowania analogiem. Pamiętam, że gdy kupiłem PS3 i wziąłem do ręki Resistance: Fall of Man, to po paru minutach rzuciłem w kąt, bo zwyczajnie nie potrafiłem ogarnąć sterowania padem. Potrzeba trochę cierpliwości (dobrze zacząć od gier mniej wymagających w kwestii czasu reakcji), ale warto, bo padem gra się naprawdę wygodnie siedząc w cieplutkim fotelu. 🙂

      • Dzięki za szybką odpowiedź xD Mam nadzieję, że kiedyś nawet na multi będę w stanie coś zdziałać. Jak pierwszy raz spróbowałem zagrać kilka lat temu w Black na PS2 to odpuściłem po 10 minutach xD Na padzie nie tylko na fotelu, ale nawet w wannie można grać xD Pozdrowienia z rodzinnego miasta.

Comments are now closed for this post.