Arhncast 003 – Dodatki, emulacja, ułatwienia

ARHNcast
Witamy po dłuższej przerwie! W dzisiejszym odcinku mówimy o kilku dodatkach do gier, emulacji gier z PS2 na PS4 oraz poruszamy głębszy temat ułatwiania gier dla mas oraz jak wpływa to na rynek. Życzymy miłego odsłuchu i czekamy na wasze opinie.
Strona główna » arhn.eu » ARHNcast » Arhncast 003 – Dodatki, emulacja, ułatwienia

Share This Post

Witamy po dłuższej przerwie!
W dzisiejszym odcinku mówimy o kilku dodatkach do gier, emulacji gier z PS2 na PS4 oraz poruszamy głębszy temat ułatwiania gier dla mas oraz jak wpływa to na rynek. Życzymy miłego odsłuchu i czekamy na wasze opinie.

[Wersja MP3 do pobrania]

Jesteśmy na iTunes:
https://itunes.apple.com/pl/podcast/arhncast/id1066342588?mt=2

Dzisiejszy podcast prowadzili:
– Chmurowaty
– Pathmage
– Zyga

Avatar
Niepoprawny pseudo-filozof pełny sprzeczności, wychowany przy muzyce i grach wideo. Od dobrych kilku lat patrzący z dumą na społeczeństwo które z dnia na dzień coraz bardziej się stacza, mający nadzieje że kiedyś to wszystko upadnie i pozostanie jedynie spokój. Dużo zawdzięcza rodzeństwu, dzięki któremu tak naprawdę miał dostęp do sprzętu typu Amiga, SNES czy chociażby PSOne z nowszej generacji. Sentymentalny miłośnik filmów i gier z gatunku grozy, utożsamiający się z mottem "Od słowa wszystko się zaczęło, od słowa zginie"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>