Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Bayonetta szaleje w Super Smash Bros. 4! – zwiastun

Na dzisiejszej konferencji Nintendo poświęconej nowym dodatkom dla Super Smash Bros. for Nintendo 3DS/Wii U ogłoszono, że do obu wersji gry dodana zostanie nowa postać wiedźmy Bayonetty.

Bohaterka wykorzystuje wszystkie swoje sztandarowe ruchy od przyzywania “demonicznych kończyn” przez spowalnianie czasu po strzelanie z obcasów. Miło zobaczyć, że mimo klasyfikacji PEGI 12 (Bayonetta sprzedawana była jako gra 18+!) Cereza nie straciła ani grama seksapilu. Więcej szczegółów w zwiastunie powyżej!

Nie podano daty “premiery” postaci. Znamy za to ceny – koszt postaci do jednej z gier (Wii U lub 3DS) to $6. Kupno DLC do obu wersji jest tylko dolara droższe i kosztować będzie $7.

Pojawianie się wiedźmy w “Smashach” nie powinno dziwić – gra Bayonetta 2 pojawiła się wyłącznie na konsoli Wii U. Jej recenzję można było obejrzeć w listopadzie 2014 na arhn.eu!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 komentarz

  1. ;_;… Zmieniam ulubioną postać w Smashie!

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.