Strona główna » Wieści z branży gier » Bayonetta szaleje w Super Smash Bros. 4! – zwiastun

Share This Post

Wieści z branży gier

Bayonetta szaleje w Super Smash Bros. 4! – zwiastun

Na dzisiejszej konferencji Nintendo poświęconej nowym dodatkom dla Super Smash Bros. for Nintendo 3DS/Wii U ogłoszono, że do obu wersji gry dodana zostanie nowa postać wiedźmy Bayonetty.

Bohaterka wykorzystuje wszystkie swoje sztandarowe ruchy od przyzywania „demonicznych kończyn” przez spowalnianie czasu po strzelanie z obcasów. Miło zobaczyć, że mimo klasyfikacji PEGI 12 (Bayonetta sprzedawana była jako gra 18+!) Cereza nie straciła ani grama seksapilu. Więcej szczegółów w zwiastunie powyżej!

Nie podano daty „premiery” postaci. Znamy za to ceny – koszt postaci do jednej z gier (Wii U lub 3DS) to $6. Kupno DLC do obu wersji jest tylko dolara droższe i kosztować będzie $7.

Pojawianie się wiedźmy w „Smashach” nie powinno dziwić – gra Bayonetta 2 pojawiła się wyłącznie na konsoli Wii U. Jej recenzję można było obejrzeć w listopadzie 2014 na arhn.eu!

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. Avatar

    ;_;… Zmieniam ulubioną postać w Smashie!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>