Indie Box – styczeń 2016 – Armello

Crate'y / Wideo 4K
W tym miesiącu w Indie Boksie fenomenalna gra planszowa Armello. Zestaw kolekcjonerski również trzyma wysoki poziom zeszłego miesiąca choć tym razem jego elementy to faktyczne gadżety kolekcjonerskie, a nie "zabawki" do codziennego użytku. Indie Box pozostaje więc moją ulubioną paczką do rozpakowywania.

Share This Post

[Zamów własnego Indie Boksa]

W tym miesiącu w Indie Boksie fenomenalna gra planszowa Armello. Zestaw kolekcjonerski również trzyma wysoki poziom zeszłego miesiąca choć tym razem jego elementy to faktyczne gadżety kolekcjonerskie, a nie „zabawki” do codziennego użytku. Indie Box pozostaje więc moją ulubioną paczką do rozpakowywania.

Więcej na temat Armello można też poczytać na blogu Shaydar!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

  1. Jak wygląda sprawa z zawartością USB-sticka? Czy zawiera instalator z wersją DRM-free gry?

    Skusiłem się tym Freedom Planet i postanowiłem na początku grudnia zasubskrybować ze względu na Armello, do mnie jeszcze niestety nie dotarło 🙁 Kurczę, muszę przyznać, że kontrast pod względem zawartości pudełka (w stosunku do Freedom Planet) jest duży, wszystkie akcesoria są „płaskie” (naszywka, flaga, „karty” – nie ma niczego pokroju tej sakiewki z kulą czy portfela z FP) i jakieś takie średnio okazałe.

  2. Gdzie jest Grunio? 🙁

  3. To wygląda świetnie. Styk USB to faktycznie genialny pomysł. Jak tylko będę do przodu z hajsem to zamówię. Na IB nie szkoda pieniędzy…

Comments are now closed for this post.