Podziel się tym postem

Crate'y / Wideo 4K

Indie Box – styczeń 2016 – Armello

Indie Box – styczeń 2016 – Armello

[arhnvid youtube=”FCQRysPfI7g”]

[Zamów własnego Indie Boksa]

W tym miesiącu w Indie Boksie fenomenalna gra planszowa Armello. Zestaw kolekcjonerski również trzyma wysoki poziom zeszłego miesiąca choć tym razem jego elementy to faktyczne gadżety kolekcjonerskie, a nie “zabawki” do codziennego użytku. Indie Box pozostaje więc moją ulubioną paczką do rozpakowywania.

Więcej na temat Armello można też poczytać na blogu Shaydar!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

 1. Dark Archon

  Jak wygląda sprawa z zawartością USB-sticka? Czy zawiera instalator z wersją DRM-free gry?

  Skusiłem się tym Freedom Planet i postanowiłem na początku grudnia zasubskrybować ze względu na Armello, do mnie jeszcze niestety nie dotarło 🙁 Kurczę, muszę przyznać, że kontrast pod względem zawartości pudełka (w stosunku do Freedom Planet) jest duży, wszystkie akcesoria są “płaskie” (naszywka, flaga, “karty” – nie ma niczego pokroju tej sakiewki z kulą czy portfela z FP) i jakieś takie średnio okazałe.

  Odpowiedź
 2. Dark Archon

  Gdzie jest Grunio? 🙁

  Odpowiedź
 3. Dark Archon

  To wygląda świetnie. Styk USB to faktycznie genialny pomysł. Jak tylko będę do przodu z hajsem to zamówię. Na IB nie szkoda pieniędzy…

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>