Need for Speed III: Hot Pursuit

Retro
Dziś w Retro gra wyścigowa, którą przez wiele lat uważałem za najlepszą "arcade'ową" ścigałkę w historii (dziś umieściłbym na tej liście też na przykład Burnout Paradise). Need for Speed 3 wyprzedzało swoją epokę oferując wsparcie dla dodatków pobieranych z internetu, ale to nie jedyna cecha za którą warto o niej pamiętać. O tym w naszym dzisiejszym materiale!

Share This Post

Dziś w Retro gra wyścigowa, którą przez wiele lat uważałem za najlepszą „arcade’ową” ścigałkę w historii (dziś umieściłbym na tej liście też na przykład Burnout Paradise). Need for Speed 3 wyprzedzało swoją epokę oferując wsparcie dla dodatków pobieranych z internetu, ale to nie jedyna cecha za którą warto o niej pamiętać. O tym w naszym dzisiejszym materiale!

 

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

8 komentarzy

  1. Miałem kiedyś demo tej gry, ale nie mając jeszcze dostępu do internetu, ścigałem się z jednym komputerowym oponentem. Dostępna była tylko jedna trasa, bodajże Rocky Pass. Opanowałem tą mapę niemalże do perfekcji. Uczyłem się tygodniami jak pokonywać zakręty i jak jeszcze szybciej pokonać tą trasę. Wszystkie wyniki zapisywałem sobie na kartce. Sprawiało mi to ogromną radość jak udało mi się urwać kilka setnych sekundy od wyniku albo pokonać przeciwnika z jak największą różnicą czasową.
    To może teraz się skusisz na Porsche 2000?

  2. Zrób może kiedyś całą serie w pigułce 🙂 o NFS. Co do NFS to swoją przygodę zacząłem od 3 u kumpla :). A u siebie na swoim PC to było NFS Porsche najlepsze NFS moim zdaniem ze scigałek przed undergroundem

  3. Najlepszy NFS, którego do dziś odpalam to underground 2. Po tym jakoś ta seria straciła całą magię jak dla mnie. Ale to też może kwestia tego, że fanem ścigałek nie jestem.

  4. Ja grałem od 3ki, Most Wanted jest mój ulubiony, Hot Pursuit 2 na propsie 😉 pozdro

  5. Kawałek Romulus 3 🙂 do dziś mam tego soundtracka w samochodzie. Ja zacząłem od NFS II – wiele godzin z spędziliśmy nad nim z ekipą. Chyba ostatni fajny był NFS HP II a potem to było coraz gorzej i niestety teraz marka już chyba umiera. Fajnie by było obejrzeć NFS w pigułce w końcu trochę materiału jest.

  6. Wielkie dzięki za wspominki i to bardzo miłe 🙂 Dwie gry jakie miałem na swój pierwszy składany PC to właśnie NFS III HP i Heroes 3. Niedawno wróciłem pamięcią do tej serii a wy ją zrealizowaliście filmowo zanim zacząłem grzebać po sieci 🙂 Super 🙂 Nie mogę sobie tylko przypomnieć jaki tytuł nosił NFS gdzie wykorzystano plansze z tej części i był bardziej „dopracowany”. Serdecznie pozdrawiam i kibicuje 🙂

  7. Piotr Wajs -> NFS 4 High Stakes (lub road challenge w zależności od kraju) był solidną ewolucją części trzeciej i w nim właśnie dało radę ścigać się na trasach z trójki. Z resztą scena moderska także była rozbudowana. Bardzo polecam 😉

  8. Mod z Policyjnym Polonezem Caro!!!

Comments are now closed for this post.