Pokój Gracza: 2015 Edition (Dark Archon)

arhn.eu
Zbliża się gigantyczny remont w mojej Archonikowej loży wiecznego dziewictwa więc jest to w zasadzie ostatnia okazja do zrealizowania próśb o kolejny (coroczny jak się okazuje) "Pokój Gracza". A że przed nadchodzącymi sekretnymi projektami™ potrzebuję trochę montażowej wprawki, był to też idealny moment do poeksperymentowania z mikrofonami i kamerami. Z różnym skutkiem oczywiście, ale po to się uczy, żeby się w przyszłości nauczyć. :) I spokojnie, to jednorazowy wybryk i na dniach wracamy do standardowego programu!

Share This Post

Zbliża się gigantyczny remont w mojej Archonikowej loży wiecznego dziewictwa więc jest to w zasadzie ostatnia okazja do zrealizowania próśb o kolejny (coroczny jak się okazuje) „Pokój Gracza”. A że przed nadchodzącymi sekretnymi projektami™ potrzebuję trochę montażowej wprawki, był to też idealny moment do poeksperymentowania z mikrofonami i kamerami. Z różnym skutkiem oczywiście, ale po to się uczy, żeby się w przyszłości nauczyć. 🙂 I spokojnie, to jednorazowy wybryk i na dniach wracamy do standardowego programu!

Muzyka: iSE – Care For Dinner
https://soundcloud.com/ise/care-for-dinner
Care For Dinner by ISE is licensed under a Creative Commons Licence.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

11 komentarzy

 1. Piękna kolekcja
  Ja ze swojej jestem zadowolony ale w porównaniu z tą no cóż … zmieściła by się pewnie na jednej półce.
  Szacunek za kolekcję

 2. Zarębista kolekcja! A tak spytam: czy masz w swojej kolekcji gier na PC edycje kolekcjonerską Postal 3? Byli w dwóch opakowaniach: różowe oraz czarne.

 3. Olbrzymi szacunek! Niesamowita kolekcja 😉 Ale i tak pewnie nie raz mówisz „Nie mam w co grać” 😀

 4. Nieźle 😀 A czemu nie pokazywałeś plakatów ??? Jak ja się słabo czuję mam tylko koło 500 gier :C

 5. To w którym roku oglądamy „hangar gracza”?

 6. Dark jak Ty to wszystko sprzątasz?

 7. Sam zacząłem ostatnio systematyzować co mam i ratować sprzęt od znajomych, odkupiłem ps1 z pogryzionym dual’em (ładne białe ps1 tylko nie wiem jeszcze jak skutecznie odzyskać jego oryginalny kolor i czy wgl jest to możliwe) niestety jedynie monster rancher (wciągające diabelstwo ale porysowane tak, że tylko czekasz która funkcja je zawiesi), i rayman 2 w zniszczonym pudełku. Dorwałem psp. naprawiłem, wyczyściłem, wgrałem oryginalne oprogramowanie, dorwałem też nintendo Wii chociaż trochę mnie kosztowało to „w zestawie”: 1 pad z nunchakiem pudełka Mario Galaxy, Metroid Prime, Zelda zmierzchowa księżniczka i absolutny lider stawki Samba de amigo 😉 Miałem też swojego big boxa z Age of Empires 1 moją ukochaną grą wszech czasów i pare innych ale jak to rzeczy pozostawione w domu rodzinnym przeżył straszliwe chwile więc staram się to jakoś odrestaurować. Zrobiłem własnoręcznie półki i w subskrypcjach wyskoczył mi twój materiał. Wspaniała kolekcja, mam nadzieję, że kiedyś uda mi się uzbierać podobną. Mówiłeś, że część kolekcji dostałeś w imię jej przetrwania, od poprzednich właścicieli. Fajnie, że są ludzie którzy tak myślą szkoda,że żadnego nie poznałem i wszystko co odgrzebuje od ludzi nosi ślady wojen atomowych

 8. Archon wyslij mi 'Wii sports Resort’ jak masz dwie.

 9. Pozazdrościć takiej kolekcji. Prawdopodobnie nigdy nie będę miał takiej kolekcji ja ty Archon…

 10. *jak ty

Comments are now closed for this post.