Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Ruszyła zimowa wyprzedaż Steam

Ruszyła zimowa wyprzedaż Steam

Jak co roku w okresie świątecznym, w serwisie Steam rozpoczęła się wyprzedaż. Przeceny sięgają -96%. W porównaniu z poprzednimi latami zmieniła się jednak nieco formuła promocji.

Wyprzedaż Steam

W obecnej edycji nie zobaczymy już dziennych, ani kilkugodzinnych ofert, nie będzie także dużej gry dla społeczności. Wszystkie rabaty pozostaną jednakowe do ostatniego dnia wyprzedaży, podobnie jak podczas ostatniej jesiennej wyprzedaży.

Jak zwykle, można zdobyć karty kolekcjonerskie (maksymalnie 3 dziennie). Aby je otrzymać, należy razy przejrzeć swoją Kolejkę Odkryć.

Do sklepu Steam cały czas dodawane są nowe promocje. Przydatnym narzędziem do śledzenia obniżek jest SteamDB. Wyprzedaż potrwa do 4 stycznia.

1 komentarz

  1. Wczoraj o godzinie 17 kupiłem Tomb Raidera z 2013 za 40 zł. Wróciłem do domu po 19, wpisuję kod, a tam Tomb Raider za 20 ;-; Dzięki Steam.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.