Star Wars Episode I: The Phantom Menace [PC/PS1]

Retro
Z okazji premiery "Przebudzenia Mocy" postanowiłem wrócić do ostatniego razu, gdy widzowie z wypiekami na twarzy wyczekiwali premiery pierwszego epizodu nowej trylogii Gwiezdnych Wojen. "Mroczne Widmo" było zręcznościową grą akcji i przedstawicielem gatunku, który szybko zyskiwał na popularności jako prosty schemat na budowanie gier na licencji.

Podziel się tym postem

Z okazji premiery “Przebudzenia Mocy” postanowiłem wrócić do ostatniego razu, gdy widzowie z wypiekami na twarzy wyczekiwali premiery pierwszego epizodu nowej trylogii Gwiezdnych Wojen. “Mroczne Widmo” było zręcznościową grą akcji i przedstawicielem gatunku, który szybko zyskiwał na popularności jako prosty schemat na budowanie gier na licencji.

Przez pierwszą dekadę XXI wieku format “trzecioosobowej zręcznościówki” dominował wśród tak zwanych “tie-inów” czyli komputerowych adaptacji kinowych hitów.

 

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

 1. Jeżeli o I epizod chodzi to naj bardziej lubiłem Star Wars – Episode I – Jedi Power Battles

  Odpowiedź
  • Tak jak i ja 🙂 PSX 🙂

   Odpowiedź
 2. Miałem tak samo! Mogłem grać tylko w demo, i powtarzałem je bez końca 😀 po 15x dziennie 😀

  Odpowiedź
 3. Przydała by się tego reedycja.

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.