Bliźniaki Oliver kontra Złota Czwórka

arhn.eu w Radiant Worlds / Wywiady
Poprosiliśmy twórców Dizzyego i Super Robin Hooda o ich opinię na temat kultowego pegasusowego kartridża "Złotej Czwórki". Philip i Andrew Oliver, autorzy dwóch z czterech gier zawartych na kompilacji współpracowali blisko z producentami oryginalnych wersji tej składanki w czasach jej powstawania.

Share This Post

Poprosiliśmy twórców Dizzyego i Super Robin Hooda o ich opinię na temat kultowego pegasusowego kartridża „Złotej Czwórki”. Philip i Andrew Oliver, autorzy dwóch z czterech gier zawartych na kompilacji współpracowali blisko z producentami oryginalnych wersji tej składanki w czasach jej powstawania.

„Złota Czwórka” (Quattro Adventure, Quattro Arcade) to popularny kartridż do konsoli „Pegasus” sprzedawany w Polsce w połowie lat 90. Swoją popularność zawdzięczał wysokiej jakości grom, niecodziennemu kształtowi kartridża oraz faktowi, że jako jeden z niewielu sprzedawany był w kartonowym pudełku.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

  1. Archon wygląda trochę jak Brad Jones (Cinema Snob)

  2. Przynajmniej mają sporo dystansu – spodziewałem się zgoła innej reakcji (bardziej negatywnej), a tu taki okrzyk radości na zobaczenie pudełka. Spoko dziadki, choć mogli nie przerywać ci w środku zdania 😉

  3. zajebisty materiał, mnie na pewno szczególnie interesuje jako informatyka, jest to dużo ciekawsze niż nawet sytem error! wow rób więcej takich spotkań z twórcami pls

  4. Ich reakcja. Bezcenna…

Comments are now closed for this post.