Podziel się tym postem

News

Wsteczna kompatybilność Xbox One poszerza się o nowe tytuły

Wsteczna kompatybilność Xbox One poszerza się o nowe tytuły

styczen_kompatybilnosc_wstecznaStyczniowa aktualizacja dodaje do listy 10 kolejnych gier. Znajdziemy m.in. Wiedźmina 2. Czy oznacza to, że Microsoft znalazł sposób na odtwarzanie gier wydanych na więcej niż jednym nośniku? Nie znaczy to jednak że posiadanie płyty zwalnia nas z pobrania gry raz jeszcze (emulacja polega na pobraniu specjalnych, zmodyfikowanych plików).

Aegis Wing
Age of Booty
Counter-Strike: GO
Jeremy McGrath’s Offroad
Sam & Max Save the World
Skullgirls
Small Arms
Soulcalibur
Space Giraffe
The Witcher 2: Assassins of Kings

Major Nelson na swoim blogu (adres w źródle) wspomina również, że do 5 lutego w wybranych regionach, można za darmo pobrać wspominanego parę razy wcześniej “Wieśka”. Aktualnie oferta nie dotyczy Polski.

Aktualizacja. Wiedźmin 2 dostępny jest również dla polskich kont Xbox Live. Posiadacze Xbox One muszą przypisać grę do swojego konta poprzez stronę xbox.com.

Źródło

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>