Najbardziej frustrujące osiągnięcia w grach

Seria "naj" / Top Listy
Trofea i "achievementy" cieszą się niemalejącym zainteresowaniem graczy, którzy chcą wycisnąć jak najwięcej wyzwań z zakupionych przez siebie gier. Niektóre z osiągnięć okazują się jednak zdecydowanie niewarte poświęcanej im uwagi. Oto tylko kilka z setek najbardziej frustrujących osiągnięć w grach!

Share This Post

Trofea i „achievementy” cieszą się niemalejącym zainteresowaniem graczy, którzy chcą wycisnąć jak najwięcej wyzwań z zakupionych przez siebie gier. Niektóre z osiągnięć okazują się jednak zdecydowanie niewarte poświęcanej im uwagi. Oto tylko kilka z setek najbardziej frustrujących osiągnięć w grach!

Porównuj ceny sprzętu na ceneo.pl

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

8 komentarzy

  1. Brakuje mi tutaj „The Three Mountains” z „Europy Universalis IV”. 😉

  2. CS:GO i achivki „wygraj 1000 meczy w trybie wyścig zbrojeń lub demolka” oraz „rozegraj 5000 meczy w trybie wyścig zbrojeń lub demolka” – średnia gra w tych trybach trwa 10-15 minut co w optymistycznym wariancie daje odpowiednio 7 i 34 dni (166 i 833 godzin) ciągłego grania. Achivki te są trudne do zdobycia, gdyż te tryby są grane głównie dla rozgrzewki bądź w chwili, gdy ma się mało czasu na grę. Co śmieszniejsze – do tego pierwszego brakuje mi tylko 200 wygranych (w drugim mam nabite niecałe 1500 gier).

  3. Tactical Challenger z Vanquish ;_;

  4. Już sam nie pamiętam ale wyrobienie części achivmentów na wow’ie graniczyło się z cudem ;D

  5. IMO acrivy nie powinny być tak extremalne bo powinny być wyznaczniekiem ukończenia gry, powodem dla którego pogramy jeszcze chwilę dłużej, jak gwiazdki/medale/znajdźki w platformerach 🙂

  6. Dla mnie najbardziej frustrujące są wszystkie osiągnięcia które należy wbić online. Pomijam fakt że w doklejanych na siłę (do gier single player) zmaganiach sieciowych trzeba zrobić coś x razy (na przykład wbić 100 poziom) co mija się z celem. Bo i tak nie chcę grać po sieci. Ale w ilu grach nie można takowych 'pucharków’ zdobyć w ogóle bo serwery gry zostały wyłączone.

  7. wut?

  8. Ja się nie przejmuję trofeami i osiągnięciami. Dla mnie liczy się przejście gry od początku do końca. Jeżeli po drodze coś wpadnie to wpadnie a jak nie to nie.

Comments are now closed for this post.