SUPERHOT – recenzja

Recenzja
SUPERHOT to ambitna strzelanka w której naszym największym sprzymierzeńcem jest czas. Ten płynie tylko wtedy, gdy się ruszamy co daje nam taktyczną przewagę nad naszymi kryształowymi, sterylnymi przeciwnikami. Gra, której mimo wad koniecznie trzeba spróbować i doświadczenie jakiego nie można zaznać w żadnej innej grze.

Share This Post

SUPERHOT to ambitna strzelanka w której naszym największym sprzymierzeńcem jest czas. Ten płynie tylko wtedy, gdy się ruszamy co daje nam taktyczną przewagę nad naszymi kryształowymi, sterylnymi przeciwnikami. Gra, której mimo wad koniecznie trzeba spróbować i doświadczenie jakiego nie można zaznać w żadnej innej grze.

Porównaj ceny Superhot na ceneo.pl

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. Witaj Archon mam dla ciebie ciekawostkę która odkryłem w grze a nie wspomniałeś o niej w filmie mianowicie odkryłem że każdy poziom mam lukę przez która przechodząc mamy dostęp do aktywacji god moda np można przeniknąć przez siatkę ringu będac otoczonym wrogami. Posiadam ss tego momentu .

    Reply
  2. oto ss

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>