Share This Post

Wieści z branży gier

Wybierz co pojawi się w marcowym PS Plus

vote-to-play-marzec

Powraca Vote to Play, czyli możliwość zagłosowania na jedną, z dostępnych w puli gier, dając jej szansę zaistnienia w ramach „kolekcji gier od zaraz”.

Głosowanie rozpocznie się 9 lutego. Głos będzie mógł oddać każdy subskrybent PlayStation Plus. Wybrać będzie można jeden z trzech tytułów, dostępnych na PS4. Zwycięzca pojawi się w marcowej ofercie.

Assault Android Cactus – dynamiczna strzelanina wykorzystująca dwa analogi kontrolera oraz oferująca 4-osobową kooperację.

Broforce – platformowa strzelanina, pozwalająca wcielić się w jednego z bohaterów filmów akcji lat 80. Tytuł oferuje tryb co-op oraz tryb rywalizacji.

Action Henk! – platformówka, w której wcielamy się w kaskadera ścigającego się po ponad 70 torach. Zabawa polega na dobiegnięciu z punktu A do punktu B w jak najkrótszym czasie. Tak jak wszystkie dostępne tytuły, także ten oferuje tryb kooperacji.

Źródło

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>