Gothic …w pigułce – cz. 3

Gothic ...w pigułce
Trzecia część "Pigułki" opowie o długim procesie produkcyjnym Gothic 3 i zawirowaniach, które zaważyły na przyszłości serii.

Podziel się tym postem

Trzecia część “Pigułki” opowie o długim procesie produkcyjnym Gothic 3 i zawirowaniach, które zaważyły na przyszłości serii.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

7 komentarzy

 1. duzo problemow widze bylo z ta gra masakra jednuym slowem

  Odpowiedź
 2. Wspomnicie coś o patchu 1.7X (Edycji Rozszerzonej) w kolejnym odcinku?

  Odpowiedź
  • Nie da się opowiedzieć o Zmierzchu Bogów bez wspominaniu Community Patch Team, więc tak, na pewno opowiemy tyle ile trzeba i o ekipie, i o ich patchu.

   Odpowiedź
   • Masz rację, Zmierzch Bogów bez patch’y to mało grywalny jest. Co do Community Patch Team. To ostatnich wersji 1.75.14 do G3 i 2.01 do G3ZB nie wydano pod szyldem Mad Vulture Games?
    http://www.madvulture.de/wp/

    Odpowiedź
 3. Kiedy następny odcinek???

  Odpowiedź
 4. oooo kolejny Wasz materiał o G, insta-obejrzenie 🙂
  Zmierzch Bogów jest w ogóle niegrywalny, wygląda jak mod robiony przez 2 osoby

  Odpowiedź
 5. Szczerze mówiąc, aż dziw bierze, że tę grę w ogóle wydano. Dla mnie ona jest takim 6.5 może 7/10 właśnie. Ja jeszcze gdzieś czytąłem czy oglądałem kiedyś, że ten brak fabuły także wynika z braku czasu i miało być zupełnie inaczej. Niemniej materiał wspaniały i bardzo bym osobiście chciał, żeby pojawił się taki sam o serii Risen

  PS Leipzig to Lipsk

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.