Podziel się tym postem

News

Konsolowe wersje Dying Light ze wsparciem dla fanowskich map

Konsolowe wersje Dying Light ze wsparciem dla fanowskich map

Z dniem dzisiejszym, o godzinie 19:00 czasu polskiego opublikowana zostanie aktualizacja wprowadzająca standardowe poprawki oraz wsparcie dla fanowskich map na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

[arhnvid youtube=”dQix8D_Yk8U”]

Mapy będą trafiać do graczy w ramach aktualizacji takich jak ta. Na początek dostaniemy cztery poziomy zaprojektowane przez fanów.
Pierwszym z nich będzie The Tunnel, horror, w którym szczególną rolę odgrywać będą wybory. Climb Down to 21 to wyzwanie parkour w stylu arcade, gdzie naszym zadaniem będzie pokonywanie kolejnych to rozstawionych na drodze przeszkód. The Hunter będzie swego rodzaju trybem przetrwania, gdzie gracze będą musieli jak najdłużej utrzymać się przy życiu w lesie wypełnionym zombie. Czwarty poziom to Tee Vee, interaktywny koszmar, w którym doświadczymy psychodelicznych wizji.

Źródło: informacja prasowa

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>