Przegląd serii Age of Empires

Przegląd serii
Age of Empires to jedna z moich ulubionych serii! Od dłuższego czasu zastanawiałem się w jaki sposób "zahaczyć" o jej kolejne części, bo żal wspominać o jednej ignorując resztę. Stąd też pobieżny przegląd serii od pierwszej do trzeciej części. A kto wie, może w przyszłości przyjrzymy się bliżej poszczególnym odsłonom w ramach Retro.

Share This Post

Age of Empires to jedna z moich ulubionych serii! Od dłuższego czasu zastanawiałem się w jaki sposób „zahaczyć” o jej kolejne części, bo żal wspominać o jednej ignorując resztę. Stąd też pobieżny przegląd serii od pierwszej do trzeciej części. A kto wie, może w przyszłości przyjrzymy się bliżej poszczególnym odsłonom w ramach Retro. Mam nadzieję, że wybaczycie mi również ewentualne problemy narracjyno-montażowe, ale ostatnio trochę mi się choruje i przygotowanie tego filmu pochłonęło dużo więcej czasu i wysiłku niż powinno. Mimo wszystko liczę na to, że Wam się spodoba!

Wololo!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

5 komentarzy

 1. piekny klasyk

  Reply
 2. Wololo!

  Reply
 3. W końcu się doczekałem! Dzięki Arszą 😀

  Reply
 4. Co z Age of Mythology?

  Reply
 5. Dobry materiał.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>