Share This Post

Wieści z branży gier

The Legend of Bum-bo! – nowa gra twórców The Binding of Isaac

The Legend of Bum-bo! – nowa gra twórców The Binding of Isaac

Edmund McMillen odpowiedzialny między innymi za takie hity jak Super Meat Boy oraz The Binding of Isaac ogłosił na swoim blogu, że wraz z ekipą, od kilku miesięcy pracuję nad nowym projektem – The Legend of Bum-bo! –  turowy, losowo generowany puzzle RPG.

bom

Udźwiękowieniem zajmą się ci sami panowie, którzy stworzyli soundtrack dla The Binding of Isaac. Sam tytuł odnosi się do jednego z towarzyszy dostępnych w TBoI. „Bum” to żebrak, który zbiera wszystkie monety z mapy po czym okazjonalnie wyrzuca różne przedmioty dla naszego bohatera. (Dzięki pete)

O dalszych szczegółach dowiemy się, jak zapewniają twórcy w najbliższych miesiącach.

Teoretycznie robię wszystko: Programuję, tworzę gry, piszę dla arhn.eu i... słucham świata. Zapalony gracz, entuzjasta fantastyki, pochłaniacz wiedzy.

3 komentarze

  1. Ci, co siedzą trochę w The Binding of Isaac, mogą się domyślić czegoś więcej o nowej grze – „Bum” to jeden z trzech rodzajów towarzyszy do zdobycia, a widząc monetę i odwołanie do pieniążków, można pomyśleć, że chodzi o tego, który zabiera kasę

    • Dzięki za cenną uwagę. 🙂

  2. Ci, co mają The Binding of Isaac: AFTERBIRTH, wiedzą, że BUMBO to dodany w tym właśnie DLC towarzysz, który zbiera pieniążki, a gdy zbierze ich odpowiednia ilosc, rosnie i jest w stanie zadawac ogromne obrazenia wrogom. Tak dla sprostowania, ponieważ pete nie do końca wyjaśnił

Comments are now closed for this post.