Share This Post

Wieści z branży gier

SEVEN – gra byłych twórców Wiedźmina na pierwszym zwiastunie

SEVEN – gra byłych twórców Wiedźmina na pierwszym zwiastunie

IMGN.PRO wraz z Fool’s Theory wyruszyli do Bostonu na targi PAX EAST 2016, aby zaprezentować tam swoją nadchodzącą produkcję. SEVEN, przedstawiana jako gra byłych twórców Wiedźmina, to mieszanka gry RPG z elementami parkour, osadzona w rzucie izometrycznym. Rozgrywka prezentuje się nader interesująco. Średniowieczne zachowania przeplatają się z futurystyczną wizją ludzkości, będącej na skraju załamania, styl graficzny przypomina znaną wszystkim serię Borderlands. Wspomniana wcześniej umiejętność wspinaczki i pokonywania trudnych przeszkód przyda się do przemierzania otwartego świata jakim jest Peh.

2 komentarze

  1. Ciekawe jak będzie ze sterowaniem. Zapowiada się bardzo fajna gra 🙂

    Reply
    • Miałem możliwość pogrania w PAX’owe demo. Sterowanie widać, że robione bardziej pod pada, ale klawiatura z myszą spisywały się nie najgorzej (zważywszy, że to dopiero wersja pre-alpha i samego schematu klawiszy trzeba się było domyślać).

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>