8bitdo NES30 PRO i Retro Receiver — recenzje!

Gadżety
Recenzja dwóch akcesoriów firmy 8bitdo. NES30 PRO to współczesny kontroler dla komputerów, telefonów i konsol inspirowany stylistyką padów do NES-a. Ma też w zanadrzu kilka innych niespodzianek! "Retro Receiver" to gadżet... odwrotny! Pozwala wpinać współczesne kontrolery bezprzewodowe do stareńkiego Pegasusa, NES-a i Famicoma!
Strona główna » Gadżety » 8bitdo NES30 PRO i Retro Receiver — recenzje!

Share This Post

Recenzja dwóch akcesoriów firmy 8bitdo. NES30 PRO to współczesny kontroler dla komputerów, telefonów i konsol inspirowany stylistyką padów do NES-a. Ma też w zanadrzu kilka innych niespodzianek! „Retro Receiver” to gadżet… odwrotny! Pozwala wpinać współczesne kontrolery bezprzewodowe do stareńkiego Pegasusa, NES-a i Famicoma!

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

 1. Avatar

  Ten receiver jest fenomenalny!
  Szkoda jednak, że 8bitdo celuje głównie w fanów retro. Ozłociłbym ich za wygodny kontroler, nieustępujący jakością dualshockowi którego mógłbym podpiąć pod każdą konsolę obecnej i poprzedniej generacji.
  A jeśli coś takiego istnieje to byłbym wdzięczny za info.

  Reply
 2. Avatar

  Fajne. Na gamepad’a się skuszę.

  Reply
 3. Avatar

  hej, a podpowiesz, cóż to za aplikacja na zrootowane androidy do mapowania przycisków ekranowych? :),

  Reply
  • Dark_Archon

   To aplikacja do padów 8bitdo i prawdopodobnie nie zadziała z innymi. Odpowiednie linki znajdziesz w instrukcji obsługi swojego kontrolera. 🙂

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>