8bitdo NES30 PRO i Retro Receiver — recenzje!

Gadżety
Recenzja dwóch akcesoriów firmy 8bitdo. NES30 PRO to współczesny kontroler dla komputerów, telefonów i konsol inspirowany stylistyką padów do NES-a. Ma też w zanadrzu kilka innych niespodzianek! "Retro Receiver" to gadżet... odwrotny! Pozwala wpinać współczesne kontrolery bezprzewodowe do stareńkiego Pegasusa, NES-a i Famicoma!

Share This Post

Recenzja dwóch akcesoriów firmy 8bitdo. NES30 PRO to współczesny kontroler dla komputerów, telefonów i konsol inspirowany stylistyką padów do NES-a. Ma też w zanadrzu kilka innych niespodzianek! „Retro Receiver” to gadżet… odwrotny! Pozwala wpinać współczesne kontrolery bezprzewodowe do stareńkiego Pegasusa, NES-a i Famicoma!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

  1. Ten receiver jest fenomenalny!
    Szkoda jednak, że 8bitdo celuje głównie w fanów retro. Ozłociłbym ich za wygodny kontroler, nieustępujący jakością dualshockowi którego mógłbym podpiąć pod każdą konsolę obecnej i poprzedniej generacji.
    A jeśli coś takiego istnieje to byłbym wdzięczny za info.

  2. Fajne. Na gamepad’a się skuszę.

  3. hej, a podpowiesz, cóż to za aplikacja na zrootowane androidy do mapowania przycisków ekranowych? :),

    • To aplikacja do padów 8bitdo i prawdopodobnie nie zadziała z innymi. Odpowiednie linki znajdziesz w instrukcji obsługi swojego kontrolera. 🙂

Comments are now closed for this post.