Arcade Block – kwiecień 2016

Crate'y
Arcade Block musi się w tym miesiącu bardzo postarać, by móc konkurować z fenomenalną zawartością konkurencyjnego Loot Gaming. Czy dał radę? Przekonamy się z pomocą... kamery na podczerwień?

Share This Post

[Porównuj ceny gier na ceneo.pl]

Arcade Block musi się w tym miesiącu bardzo postarać, by móc konkurować z fenomenalną zawartością konkurencyjnego Loot Gaming. Czy dał radę? Przekonamy się z pomocą… kamery na podczerwień?

[Arcade Block można zamówić tutaj]

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. Świetny materiał, jak zwykle i fajna broda :). Tak swoją drogą, dopiero teraz mi przypomniałeś – co się właściwie stało z Gremem? I Dorczenzo? Bardzo dawno nie było ich na ARHN.eu. Dlaczego właściwie? Utrzymujesz ty z nimi wciąż kontakt czy może skończyliście „współpracę biznesową”?

    Reply
  2. Mam koszulkę z takim wzorem jaki jest na podkładce i prezentuje się o wiele lepiej. Kolory na koszulce są o wiele jaśniejsze, natomiast na podkładce w ogóle prawie nie widać Skull Kida na dole grafiki :v

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>