The Elder Scrolls Travels: Shadowkey — Przegląd Gier N-Gage #2

N-Gage
Współcześni fani Elder Scrolls dumni są ze Skyrima - jednej z najlepszych gier RPG dostępnych na pecety i konsole. Posiadacze N-Gage'a wstydzą się za Shadowkey - jedną z najgorszych gier w bibliotece konsolofonu.

Share This Post

Współcześni fani Elder Scrolls dumni są ze Skyrima – jednej z najlepszych gier RPG dostępnych na pecety i konsole. Posiadacze N-Gage’a wstydzą się za Shadowkey – jedną z najgorszych gier w bibliotece konsolofonu.

Seria „The Elder Scrolls Travels” miała być próbą przeniesienia ukochanego cyklu Bethesdy na platformy mobilne. Wyprodukowano dwie proste gry w Javie dla telefonów komórkowych oraz zaawansowaną, trójwymiarową przygodę dla N-Gage’a. W szczególności ta ostatnia jednak była tak niegrywalna, że firma zmuszona była anulować projekt i skasować kolejną, czwartą grę cyklu, powstającą na platformę PSP. Czy „Shadowkey” toczący się w prowincji Hammerfell naprawdę był taki słaby? I co można było zrobić, by uniknąć katastrofy? O tym w dzisiejszym przeglądzie gier N-Gage!

[Więcej na temat przeglądu N-Gage]

[Strona domowa przeglądu N-Gage]

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. Ukończyłeś te grę >? Grałem w nią dość długo ale nie skonczyłem ,a ngage miałem podkręconego jakims programem .sis i grało się znośnie.

    Reply
  2. Bardzo przyjemne wideło, nie wiedziałem nawet o takiej grze 🙂 A faktycznie momentami wygląda nie najgorzej… No ale to po prostu nie miało prawa się udać

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>