Uncharted 4: Kres Złodzieja — prezentacja edycji kolekcjonerskiej

Rozpakowania / Wideo 4K
Kres Złodzieja na PlayStation 4 ma być ostatnią przygodą charyzmatycznego Nathana Drake'a. Wypadałoby więc, żeby również i edycja kolekcjonerska jego gry odzwierciedlała ten sentyment. Można chyba bezpiecznie powiedzieć, że kolekcjonerskie wydanie "Libertalia" Uncharted 4 bez problemu spełnia ten warunek!

Share This Post

Kres Złodzieja na PlayStation 4 ma być ostatnią przygodą charyzmatycznego Nathana Drake’a. Wypadałoby więc, żeby również i edycja kolekcjonerska jego gry odzwierciedlała ten sentyment. Można chyba bezpiecznie powiedzieć, że kolekcjonerskie wydanie „Libertalia” Uncharted 4 bez problemu spełnia ten warunek!

Ceny Uncharted 4 porównacie na Ceneo.pl

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. Figurka robi wrażenie, ale to chyba jedyny pozytyw tego wydania, nie ma tam zupełnie nic, kompletnie nic co zachęcałoby do kupna – gra, figurka, artbook za ponad 500zł, podziękuję i poczekam na kolekcjonerskie wydanie (o ile będzie) nowego Mass Effect’a.

  2. Przepiękna figurka. Jedna z najładniejszych, jakie widziałem. Cóż, nie udało mi się przekupić Neko kotkami na livestreamie, pozostaje mi zakup „Speciala”. 😉 Ale po kolei – zremasterowana trylogia sama się platyną nie pokryje.

Comments are now closed for this post.