Share This Post

Wieści z branży gier

FamiCON 8 już w lipcu!

FamiCON 8 już w lipcu!

famicon-8

 

„Pegazusowcy” dobrze o tym wiedza, ale na pewno warto przypomnieć, że w dniach 8-13 lipca 2016, w Laskach koło Warszawy, odbędzie się już ósmy zlot miłośników 8-bitowych konsol „FamiCON”.

FamiCON to nazwa naszego zlotu, która trzyma się nas od samego początku, czyli od pierwszego wspólnego spotkania w 2009 roku. Nazwa wzięła się oczywiście od konsoli Famicom, a zmodyfikowaliśmy ją poprzez dodanie konwentowej końcówki „con”. Na FamiCONie spotkasz się głównie z ekipą forum contrabanda.eu, ale rokrocznie odwiedzają nas liczni goście, znajomi i osoby, które po prostu dobrze czują się w naszym towarzystwie. Możesz pograć tu na konsolach, które podpięte są do licznych stanowisk, wziąć udział w licznych turniejach oraz konkursach okołogrowych, posłuchać na żywo koncertów chiptune’owych (i nie tylko), pograć w planszówki – także w te z naszej unikatowej manufaktury, albo po prostu usiąść na zacienionej werandzie i porozmawiać ze zlotowiczami na wszelaki temat. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a na nudę nie ma po prostu czasu.
–contrabanda.eu

Jest to impreza integracyjna organizowana w każde wakacje przez fanów naszego rodzimego Pegaza i konsol powiązanych, a tym razem obowiązki organizacyjne przejęła na siebie ekipa z contrabanda.eu, gdzie też znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

Pamiętajcie proszę, że jest to impreza zamknięta i należy zarejestrować się do udziału na stronie Contrabandytów. Wejście zaczyna się od 25 zł za jeden dzień aż do 152 złotych za sześciodniowy maraton.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

  1. Dzięki za wzmiankę o nas, mam nadzieje że kiedyś osobiście się pojawisz. Gruzin 😀

    • Szykujcie już trunki na przyszły rok. 😉

  2. Dziękujemy z pamięć i zapraszamy wszystkich zainteresowanych po szczegóły:).

  3. Na Famicon wpaść warto choćby po to, by zobaczyć „Wyzwanie MarioSa” ;). W jaki sposób ten człowiek rozgramia Battletoads to ja nawet nie… P.S. Remiza przyjazna świnkom morskim. Sprawdzone info 😉

Comments are now closed for this post.