Indie Box – czerwiec 2016 – Dust: An Elysian Tail

Crate'y
Dust ma już co prawda swoje lata, ale nadal pozostaje jedną z najbardziej lubianych "platformówek akcji" (można ją tak nazwać?) ostatnich lat. Od roztapiającej oczy oprawy graficznej po responsywne sterowanie jest grą w którą warto się uzbroić. Tym bardziej teraz, gdy trafiła do Indie Boksa w jak zawsze niezwykle korzystnej cenie!

Share This Post

[Zasubskrybuj Indie Box]

Dust ma już co prawda swoje lata, ale nadal pozostaje jedną z najbardziej lubianych „platformówek akcji” (można ją tak nazwać?) ostatnich lat. Od roztapiającej oczy oprawy graficznej po responsywne sterowanie jest grą w którą warto się uzbroić. Tym bardziej teraz, gdy trafiła do Indie Boksa w jak zawsze niezwykle korzystnej cenie!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. Coś tak czułem (kiedy zapowiedzieli Dusta), że będzie pluszowa Fidget (jak ktoś już grał i wykonał pewne zadanie poboczne w grze, bedzie wiedział, dlaczego :)). Szkoda, że w głupich proporcjach (czyt. z nienaturalnie dużą głową), osobiście nie przepadam za takimi wielkogłowymi figurkami/pluszakami.

    Wciąż czekam, aż dotrze do mnie mój egzemplarz . Strasznie długo czekałem (po NuclearThrone), aż trafi coś, co by mnie zainteresowało.

Comments are now closed for this post.