Wiedźmin 3: Dodatki „Serca z Kamienia” i „Krew i Wino”

Recenzja
Dodatki do Wiedźmina 3 nie są już może najświeższe, ale nie mogłem sobie wybaczyć, że jeszcze o nich nie wspomniałem! Dlatego też przedstawiam "Serca z Kamienia" i "Krew i Wino" z nadzieją, że znajdzie się jeszcze ktoś zainteresowany tematem. To jedne z najlepszych pakietów rozszerzeń ostatnich lat i szkoda byłoby je przegapić.

Share This Post

Dodatki do Wiedźmina 3 nie są już może najświeższe, ale nie mogłem sobie wybaczyć, że jeszcze o nich nie wspomniałem! Dlatego też przedstawiam „Serca z Kamienia” i „Krew i Wino” z nadzieją, że znajdzie się jeszcze ktoś zainteresowany tematem. To jedne z najlepszych pakietów rozszerzeń ostatnich lat i szkoda byłoby je przegapić.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

9 komentarzy

 1. Cześć Archonik. Piszę tutaj, żeby to nie zginęło w zalewie komentarzy na YT. Jestem bordo na Wykopie.

  Nie chcę podważać Twojej decyzji o usunięciu tam konta. Ale szkoda, że ją podjąłeś, byłeś jednym z tych ludzi, którzy naprawdę wiedzą, o czym piszą. Dodatkowo przyznaję, że jej nie rozumiem. Domyślam się, jakie były powody – niewybredne komentarze pod znaleziskiem z Twoim patronite.

  Tyle, że były one przez społeczność minusowane. Dodatkowo jestem przekonany, że wiele osób z Wykopu Cię wsparło. Pieniądze to drażliwy temat i wielu ludzi po prostu Ci zazdrości, jednocześnie zaglądając w portfele obcym ludziom, którzy decydują się wesprzeć. Obaj dobrze wiemy, że są to prawie wyłącznie ludzie małego charakteru, bez żadnych osiągnięć w życiu, którzy czerpią przyjemność z opluwania jadem innych. Jeszcze rozumiałbym, gdyby oni stanowili większość, ale społeczność jednoznacznie wyraziła swoje stanowisko minusowaniem.

  Żałuję, że ta vocal minority spowodowała taką Twoją decyzję. Wydawało mi się wcześniej, że dobrze się czujesz na Wykopie. Nie wiem jakie wiadomości dostałeś tam na PW, ale mnie także zdarzyło się otrzymać tam różne nieprzyjemne wiadomości, bo jestem osobą o wyrazistych poglądach. A na Reddit otrzymywałem nawet wiadomości, żebym się zabił (od użytkowników anglojęzycznych). I nie powiem, żeby to zupełnie spływało po mnie jak woda po kaczce. Ale poza chwilowym zdenerwowaniem ostatecznie wiem, że moim życiem i tym co robię, przejmują się ludzie bez własnego życia, rekompensujący sobie w ten żałosny sposób własne kompleksy i frustracje.

  Nie wiem, czy przejdzie mi tutaj link do YT, ale prosiłbym Cię, jeśli w ogóle to przeczytasz, o obejrzenie dwuminutowego, humorystycznego filmiku w temacie pt. Key & Peele – School Bully. W nim w nadzwyczaj obrazowy sposób jest pokazane, z jakim typem ludzi masz do czynienia.

  Nie mam zamiaru namawiać Cię, żebyś wrócił, żałuję jednak, że ci hejterzy dostali dokładnie to, czego chcieli: żeby kogoś dotknęło ich opluwanie jadem do tego stopnia, że podjął na tej podstawie jakąś decyzję. Życzę Tobie trochę więcej dystansu do hejterów na przyszłość, którzy niestety z internetu nie znikną.

  • Cześć. Moja decyzja o usunięciu konta z Wykopu nie miała żadnego związku z komentarzami o Patronite. Nie wiem skąd w ogóle taki pomysł. Reakcje na informację były przecież w wykopowej normie. Nie ma też żadnego związku z czymkolwiek związanym ze mną. Jestem grubym egoistą, ale nie aż tak grubym. 🙂

   Zrobiłem #usunkonto, bo atmosfera panująca ostatnio na Wykopie mnie zmęczyła. Wszędzie tylko nawoływanie do nienawiści, mordowania, sianie paniki, gimboanaliza, ksenofobia, rasizm, seksizm i przerażający skrajny nacjonalizm. Każde, nawet najbardziej niewinne znalezisko musi się przerodzić w wojnę ideologiczną, gdzieś tam przewinąć się wyimaginowani uchodźcy i aktualnie rządzące partie. To już nawet nie jest poziom przeciętnego „chana”, to jeszcze 5 metrów mułu. Wykop już dawno stał się tym z czego zawsze starał się szydzić. A na główną cały czas pcha się ten grubas ze śmiesznym głosem i jego durne konsole.

   Ja jestem tylko gościem grającym w gierki, korzystam z internetu żeby odpocząć od codzienności. Cała ta otoczka podżegania jest mi do szczęścia naprawdę niepotrzebna i nie chcę być z nią utożsamiany.

   Pozdrawiam serdecznie!

   • Och, no to się niepotrzebnie rozpisałem. Zbieżność tych dwóch wydarzeń wydawała mi się nieprzypadkowa. W takim razie rozumiem Twoją decyzję, chociaż wydaje mi się, że mogłeś po prostu się wylogować i tyle. Tak czy inaczej rzeczywiście wydaje się być niemożliwym normalne korzystanie z Wykopu bez omijania niektórych tematów.

    Kryzys imigracyjny oczywiście nic w sytuacji nie pomógł, ja się jednak zastanawiam, czy to inne rzeczy typu Wykop się zmieniają, czy to może ja się zmieniam. Przed imigrantami był niemiłosierny spam Korwinem, a wcześniej jeszcze pewnie coś innego.

    Tak czy inaczej wiedz, że niektórym będzie tam Ciebie brakowało, a z głównej raczej nie znikniesz. Również pozdrawiam i powodzenia 🙂

    • Nie mogłem się po prostu wylogować, bo masa ludzi pisałaby do mnie wiadomości, a potem obrażała się, że jestem bufon i ich olewam. 😉

     • Ja się tak poczułem, kiedy zobaczyłem, że usunąłeś konto ( ͡° ʖ̯ ͡°)

     • Rozumiem i szanuje decyzje. Na pare godzin przed usunięciem konta odważyłem się na napisanie do Ciebie prywatnej wiadomości, a tu takie rzeczy. Już sie bałem, że to przeze mnie =P.

      Szkoda, bo poza wykopem już tak łatwo o Twoją atencje nie jest i niełatwo wybić się z pytaniem do Ciebie 🙂

      Z życzeniami nieustających sukcesów,
      Inny brodo z wykopu 😀

     • Jest masa fantastycznych ludzi na Wykopie. I dużo im zawdzięczam. Ale dużo rzeczy mnie też po prostu odrzuca. A co do kontaktu – zawsze można skrobnąć do mnie maila na archon na arhn kropka eu, ale dostaję tyle wiadomości, że bardzo rzadko mam możliwość odpisania na wszystkie. Sorry 🙁

     • Broń boże nie czuj żalu. Wykop któremu „tyle zawdzięczasz” już prawie nie istnieje. Ten naprawdę fajny portal wyewoluował…w sam zauważyłeś co. Z jednej strony w 100% Cię popieram z drugiej, cóż troche żal bo jesteś (no homo) jednym z niewielu powodów dla którego warto było tam siedzieć. Ta garstka tagów o grach, pojedyńcze wpisy i wykopy m.in. z Twoimi filmami sprawiały mi tam najwięcej frajdy. Ale nie oczekuje od Ciebie masochizmu – może otworzę się na inne formy bezpośredniego kontaktu – choćby tu na stronie.

      Pozdrawiam i ponownie zyczę powodzenia 😉

     • Cóż, ja swoich filmów zazwyczaj na wykop nie wrzucałem, więc te być może nadal się będą tam pojawiać jeśli wykopkom będą się nadal podobały. Dzięki za miłe słowa!

Comments are now closed for this post.