Worms: Przegląd klasycznych odsłon serii

Przegląd serii
Nadchodzi Totalne Zarobaczenie! Długo to trwało, ale nareszcie skompilowałem przegląd "klasycznych" odsłon serii Worms od pierwszego wydania po Worms World Party i Worms Pinball. Jeśli materiał spotka się z zainteresowaniem, może w sequelu rzucimy okiem na trójwymiarowe części.

Podziel się tym postem

Nadchodzi Totalne Zarobaczenie! Długo to trwało, ale nareszcie skompilowałem przegląd “klasycznych” odsłon serii Worms od pierwszego wydania po Worms World Party i Worms Pinball. Jeśli materiał spotka się z zainteresowaniem, może w sequelu rzucimy okiem na trójwymiarowe części.

Errata: W materiale błędnie wspominamy o “Amigach AMA”, chodziło oczywiście o Amigi z czipsetem AGA. Odpowiedzialne osoby zostały ostrzelane z bazuk.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

  1. Fajne 🙂 tyle lat w WWP gralem i nawet nie wiedzialem, ze tam jest edytor misji

    Odpowiedź
  2. Dark Archon, wybacz, ale na prawdę nie wiem gdzie mogę do Ciebie napisać, a nie mogę nigdzie znaleźć Spolszczenia do Pokemon Black and White, a wiem, że prowadziłeś taki projekt, a następnie go zawiesiłeś. Skończyłeś to może? Jeśli nie, to czy wiesz, czy takowe spolszczenie istnieje? I skąd można je pobrać? Pozdrawiam, Loozak 🙂

    Odpowiedź
  3. Dziwne, ja pamiętam, że swego czasu (również w polskiej prasie recenzenci lubili wspominać tę kwestię, co wykracza już poza “reklamowy przekaz”) strasznie trąbiono o tym Worms World Party zwłaszcza ze względu na rozgrywkę sieciową – czyli to był pic, bo cały ten “ficzer” był obecny w Armageddonie? To skąd w ogóle ten cały “sieciowy” raban wokół Worms World Party?

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.