Arcade Block — sierpień 2016

Crate'y
Lipiec był dla Arcade Blocka bardzo udany. Sierpień, moim zdaniem, również jest fantastyczny. Pomimo wyraźnego skrzywienia w kierunku retro.

Podziel się tym postem

Lipiec był dla Arcade Blocka bardzo udany. Sierpień, moim zdaniem, również jest fantastyczny. Pomimo wyraźnego skrzywienia w kierunku retro.

[Arcade Block można zamówić tutaj]

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 komentarz

  1. Kontroler to rzeczywiście bardzo miłe i pozytywne zaskoczenie, ale poza tym… Moim zdaniem nieciekawie. “Zeldowania” nie lubię (koszulka od razu mnie odrzuciła), a poza tym to po raz kolejny są wałkowane te same wątki (Mario, Zelda, Tetris… właściwie można powiedzieć bez dużej przesady, że w jakimkolwiek blocku/packu będzie coś z tego). Kontroler jest IMO ‘lokomotywą” tej paczki, która ciągnię całą resztę (no, niech będzie że K’nexowa figurka Króla Koo… pardon, Bowsera, jest w porządku). Nie mam nic przeciwko FNaF, ale kurcze, tu się zgodzę, że ten egzemplarz wygląda jak żywcem wyjęty z tego fekaliowego potworka znanego jako The Binding of Isaac.

    Ble,pfuj,ble.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.