Gothic …w pigułce – cz. 4

Gothic ...w pigułce
W czwartej już "Pigułce" przyjrzymy się procesowi powstawania Arcania: Gothic 4 oraz dwóm odsłonom serii wydanym w międzyczasie.

Share This Post

W czwartej już „Pigułce” przyjrzymy się procesowi powstawania Arcania: Gothic 4 oraz dwóm odsłonom serii wydanym w międzyczasie.

Jeśli macie ochotę na więcej ciekawostek z Gothica, być może zainteresuje was kanał ARCHIego

A gdybyście chcieli zobaczyć początki naszego specjalnego Gothicowego archiwum, zapraszamy tutaj – http://gothic.arhn.eu/

Sekcja Gothic 1 pomalutku się rozrasta.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>