[Prototyp/Pilot] Magazyn Gier Wszelakich #0

arhn.eu
Nie są to może lata 90., a ja nie jestem Tomaszem Knapikiem, ale zawsze kręcił mnie pomysł "programu" w stylu stareńkiego Escape. Niezależnie od tego czy pomysł wam się spodoba czy nie, połechtałem swoją fantazję i nie będę mógł zarzucić sobie, że nie spróbowałem. Pod koniec materiału, w adnotacji znajduje się głosowanie w którym można wziać udział, by zadecydować o przyszłości programu! Dziś w pilotażowym odcinku MGW: Punch Club, Too Angry To Space, Blacksea Odyssey, TMNT: Turtles in Manhattan, Blueprint Tycoon oraz Redout.

Share This Post

Magazyn Gier Wszelakich. Nie są to może lata 90., a ja nie jestem Tomaszem Knapikiem, ale zawsze kręcił mnie pomysł „programu” w stylu stareńkiego Escape. Niezależnie od tego czy pomysł wam się spodoba czy nie, połechtałem swoją fantazję i nie będę mógł zarzucić sobie, że nie spróbowałem.

Pod koniec materiału, w adnotacji znajduje się głosowanie w którym można wziać udział, by zadecydować o przyszłości programu!

Dziś w pilotażowym odcinku MGW: Punch Club, Too Angry To Space, Blacksea Odyssey, TMNT: Turtles in Manhattan, Blueprint Tycoon oraz Redout.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

5 komentarzy

  1. Jestem na TAK. Może być nawet więcej gier a krócej o każdej. Fajnie jakby poza nazwą gry i wydawcy znalazła się informacja o cenie i platformie (np. steam, gog, N/A) 🙂

  2. Jak dla mnie pomysł całkiem fajny, ale wykonanie… Bez obrazy, Archon, ale WSZYSTKIE twoje materiały są najwyższej jakości, a to.. Dłużyzny, bardzo krótkie materiały o pojedynczych grach, które wyglądają, jakby były nagle w połowie ucięte… Obejrzałem z przyjemnością i co najmniej 2 gry już teraz chcę kupić (konkretniej mówiąc: Blacksea Odyssey i Blueprint Tycoon), ale czuję taki lekki niedosyt. No bo twoje materiały są takie dopieszczone, wszystko, co można powiedzieć o grze zostaje powiedziane i do tego jest to wszystko okraszone twoim komentarzem. Tutaj mi tego trochę zabrakło. Mam zdanie zupełnie odwrotne do Pana poniżej – jak dla mnie gier jest w sam raz, ale na każdą powinno być więcej czasu poświęconego w materiale (wiem, że będzie on przez to dłuższy, ale Twoje materiały ogląda się z taką przyjemnością, że i po godzinie film się nie nudzi). Ale z jednym postulatów Pana poniżej się zgadzam – powinna znaleźć się w materiale informacja o cenie i platformie. No i oczywiście mniej dłużyzn – krótsze przejścia między materiałami (ja rozumiem, że chcesz być bliższy oryginałowi (tak podejrzewam, bo programu Escape nigdy nie oglądałem), ale to po prostu denerwuje i nudzi) oraz mniej materiału z gry. Może niektórym to się podoba, ale ja wolę słuchać Twojego komentarza niż materiał z gry. Sam pomysł na prawdę fajny – możesz opowiedzieć o grach, o których w żaden inny sposób byś pewnie nie wspomniał, a szkoda, bo te gry, które pokazałeś są bardzo fajne i wyglądają, jakby przyjemnie się w nie grało. Archon, proszę, nie poddawaj się w tworzeniu materiałów najwyższej jakości i oby wciąż wszystkie twoje materiały takie były 🙂

  3. Mnie się podoba.
    Łapka w górę

  4. Lepiej abyś czas i energię przeznaczył na materiały publicystyczne (historia 3d, 5 wirusów) oraz dotyczące historii powstawania gier.

  5. Genialne 😉

Comments are now closed for this post.