Share This Post

Wieści z branży gier

Odbierz swoje The Crew w ramach UBI30

Odbierz swoje The Crew w ramach UBI30

The-Crew-Logo-Art-HD-WallpaperUbisoft kontynuuje swój program UBI30, w ramach którego oddaje w ręce pecetowych graczy jeden tytuł miesięcznie. Wrzesień to czwarty miesiąc akcji i właśnie od dzisiaj do swojej biblioteki Uplay dodać możecie The Crew, wyścigi, oferujące ogromny obszar Stanów Zjednoczonych. Aktywacji można dokonywać tutaj do połowy października.

 

2 komentarze

  1. Menu główne w logotypie ma słowo „Wild Run”, co świadczy o posiadaniu dodatku o wspomnianym tytule włącznie z jego zainstalowaniem, co dodatkowo podbijają filmy z bodajże monster truckami będącymi w grze. Cały czas myśląc, że posiadasz dodatek, wchodzisz na checkpoint misji jego wymagającej, a tu nagle okazuje się, że zamiast opcji „Graj” jest opcja „Zakup TC Wild Run”. Chociaż mogliby dołączyć wspomniany dodatek by przynajmniej wszystko by się zgadzało co do joty.

  2. Ja mam problem z grą, ponieważ mi się ściągnęła, ale stoi od paru godzin na instalacji (5 z 6) jak kończę proces installarhelper gra się odpala ale z błędem. ma ktoś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Bez ściągania jeszcze raz tych 23 gb? 🙂

Comments are now closed for this post.