Oferta Games with Gold w listopadzie

Wieści z branży gier
Major Nelson ujawnił tytuły jakie zagoszczą w ofercie Games with Gold w listopadzie. Przez cały miesiąc użytkownicy Xbox One będą mogli pobrać Super Dungeon Bros, natomiast Murdered: Soul Suspect pojawi się w ofercie od 16 listopada do 15 grudnia. Posiadacze Xbox 360 zadowolą się The Secret of Monkey Island: Special Edition, która zniknie z usługi 15 listopada i ustąpi miejsca Far Cry 3 Blood Dragon. W ramach wstecznej kompatybilności na Xbox One będzie można zagrać we wszystkie tytuły dostępne w ofercie.

Share This Post

Major Nelson ujawnił tytuły jakie zagoszczą w ofercie Games with Gold w listopadzie.

Przez cały miesiąc użytkownicy Xbox One będą mogli pobrać Super Dungeon Bros, natomiast Murdered: Soul Suspect pojawi się w ofercie od 16 listopada do 15 grudnia.

Posiadacze Xbox 360 zadowolą się The Secret of Monkey Island: Special Edition, która zniknie z usługi 15 listopada i ustąpi miejsca Far Cry 3 Blood Dragon. W ramach wstecznej kompatybilności na Xbox One będzie można zagrać we wszystkie tytuły dostępne w ofercie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>