Zwiastun Red Dead Redemption 2

Wieści z branży gier
Rockstar obietnicy dotrzymał i oto przed wami zwiastun wyczekiwanego Red Dead Redemption 2. Piękne widoki, klimatyczna muzyka, aż smutno się robi na myśl, że musimy czekać do przyszłej jesieni (a jeszcze nie każdy gracz będzie mógł zagrać). Na jakiekolwiek informacje o rozgrywce będziemy musieli jeszcze poczekać, ale po raz kolejny przemycono motyw siedmiu jeźdźców (widocznych na pierwszym plakacie).

Share This Post

Rockstar obietnicy dotrzymał i oto przed wami zwiastun wyczekiwanego Red Dead Redemption 2. Piękne widoki, klimatyczna muzyka, aż smutno się robi na myśl, że musimy czekać do przyszłej jesieni (a jeszcze nie każdy gracz będzie mógł zagrać).
Na jakiekolwiek informacje o rozgrywce będziemy musieli jeszcze poczekać, ale po raz kolejny przemycono motyw siedmiu jeźdźców (widocznych na pierwszym plakacie). Bez zbędnego przedłużania:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>