Elex (Pre-Alpha) – Podgląd #107

Podgląd
Trwa Elex World Tour, a Johnny jako najbardziej rozeznany w temacie członek redakcji zajął się sprawą i przygotował dla was zapowiedź w formie Podglądu.

Share This Post

Trwa Elex World Tour, a Johnny jako najbardziej rozeznany w temacie członek redakcji zajął się sprawą i przygotował dla was zapowiedź w formie Podglądu.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

4 komentarze

 1. Jeej~ Słyszę Johhnego ^ ^~
  Fajnie się oglądało mimo tego, że nie jestem fanem RPGów :L

  Reply
 2. Mam nadzieję że Johnny będzie częściej użyczał głosu jako lektor w materiałach arhn.eu. Archon może czuć się zagrożony ;). Co do samego materiału to jest on najwyższych lotów (co oczywiście mnie nie dziwi).

  Brawa dla Johnny’ego 🙂

  Reply
 3. Jednak jak obserwujemy walke, to ciosy mieczem nadal znacznie przesuwaja postac do przodu

  Reply
  • Nie powiedziałbym, że znacznie. Podczas grania wydawało się to bardzo naturalne, sam bym zrobił lekki krok do przodu machając ciężkim mieczem. W Risenie 3 bohater potrafił jednym ruchem przesunąć się o 5 metrów do przodu. Czuć mocną różnicę.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>