RetroUSB AVS – najlepszy klon NES-a!

Gadżety / Sprzęt
Nareszcie powiew świeżości na rozwijającym się rynku klonów NES-a i Famicoma. AVS nie korzysta z emulatorów czy NOAC jak inne produkty tego typu. Zamiast tego składa się z zaawansowanego układu FPGA, który nie tylko wiernie odtwarza działanie oryginalnego sprzętu, ale wzbogaca go o dodatkowe funkcje. Innymi słowy -- byliśmy pod wrażeniem.

Share This Post

Nareszcie powiew świeżości na rozwijającym się rynku klonów NES-a i Famicoma. AVS nie korzysta z emulatorów czy NOAC jak inne produkty tego typu. Zamiast tego składa się z zaawansowanego układu FPGA, który nie tylko wiernie odtwarza działanie oryginalnego sprzętu, ale wzbogaca go o dodatkowe funkcje. Innymi słowy — byliśmy pod wrażeniem.

Oficjalna strona AVS

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

 1. Tylko… po co kupowac cos takiego wlasciwie?

  Reply
  • Kolekcjonerzy gier na NES-a potrzebują w tym momencie minimum trzech systemów (no, może dwóch z konwerterami), by ogrywać swoją bibliotekę. Potrzebują NES-a PAL i NES-a NTSC (zdjęcie blokady regionalnej nie rozwiązuje problemu ze złą prędkością odtwarzania gier!) oraz Famicoma.

   AVS oferuje im wszystkie trzy konsole w jednym, jest tańszy niż trzy systemy kupowane oddzielnie i zawiera szereg usprawnień względem oryginalnych konsol. 🙂

   Reply
 2. Ciekawe czy będzie można tą konsolę kupić w Polsce

  Reply
 3. to podrupka nesa ale nie dla mie

  Reply
 4. arhon mam propozycje zagrajmy w super mario bros 3

  Reply
 5. Jest jeszcze Analogue NT mini, chociaż cenowo to przesada
  http://www.analogue.co/products/analogue-nt-mini

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>