RetroUSB AVS – najlepszy klon NES-a!

Gadżety / Sprzęt
Nareszcie powiew świeżości na rozwijającym się rynku klonów NES-a i Famicoma. AVS nie korzysta z emulatorów czy NOAC jak inne produkty tego typu. Zamiast tego składa się z zaawansowanego układu FPGA, który nie tylko wiernie odtwarza działanie oryginalnego sprzętu, ale wzbogaca go o dodatkowe funkcje. Innymi słowy -- byliśmy pod wrażeniem.

Podziel się tym postem

Nareszcie powiew świeżości na rozwijającym się rynku klonów NES-a i Famicoma. AVS nie korzysta z emulatorów czy NOAC jak inne produkty tego typu. Zamiast tego składa się z zaawansowanego układu FPGA, który nie tylko wiernie odtwarza działanie oryginalnego sprzętu, ale wzbogaca go o dodatkowe funkcje. Innymi słowy — byliśmy pod wrażeniem.

Oficjalna strona AVS

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

 1. Tylko… po co kupowac cos takiego wlasciwie?

  Odpowiedź
  • Kolekcjonerzy gier na NES-a potrzebują w tym momencie minimum trzech systemów (no, może dwóch z konwerterami), by ogrywać swoją bibliotekę. Potrzebują NES-a PAL i NES-a NTSC (zdjęcie blokady regionalnej nie rozwiązuje problemu ze złą prędkością odtwarzania gier!) oraz Famicoma.

   AVS oferuje im wszystkie trzy konsole w jednym, jest tańszy niż trzy systemy kupowane oddzielnie i zawiera szereg usprawnień względem oryginalnych konsol. 🙂

   Odpowiedź
 2. Ciekawe czy będzie można tą konsolę kupić w Polsce

  Odpowiedź
 3. to podrupka nesa ale nie dla mie

  Odpowiedź
 4. arhon mam propozycje zagrajmy w super mario bros 3

  Odpowiedź
 5. Jest jeszcze Analogue NT mini, chociaż cenowo to przesada
  http://www.analogue.co/products/analogue-nt-mini

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.