Gothic Sequel – Zapomniane Opowieści

Zapomniane Opowieści
Czy słyszeliście już o Gothic Sequel? Mieliśmy okazję zagrać w tę zagubioną grę i jako pierwsi na świecie pokazujemy ją Wam w ruchu, w ekskluzywnym odcinku "Zapomnianych Opowieści".

Share This Post

Czy słyszeliście już o Gothic Sequel? Mieliśmy okazję zagrać w tę zagubioną grę i jako pierwsi na świecie pokazujemy ją Wam w ruchu, w ekskluzywnym odcinku „Zapomnianych Opowieści”.

Gdy wszyscy myśleli, że o serii Gothic wiedzą już wszystko, nagle i niespodziewanie w Internecie zaczęło się pojawiać coraz więcej informacji o anulowanym prawie 16 lat temu następcy pierwszej odsłony serii. Zupełnym przypadkiem, mieliśmy okazję zagrać w niego już w kwietniu 2016, na długo przed ostatnimi przeciekami, i od tamtego czasu staraliśmy się jak najlepiej zrozumieć zarówno strzępki fabuły tej niedokończonej gry, jak i okoliczności jej anulowania. Niniejszy materiał streszcza nasze odkrycia do jak najbardziej przystępnej formy.

Część ujęć została nagrana przy użyciu programu REGoth, czyli fanowskiej reimplementacji silnika pierwszych dwóch Gothiców o otwartym źródle.

Tak, mamy grywalną wersję tej anulowanej gry. Nie, nie możemy jej upublicznić, nie możemy jej także przesłać nikomu prywatnie. Nawet jeśli ten ktoś obieca, że nikomu nie powie. Takie życie.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

5 komentarzy

  1. Super :P, ale dobrze chyba, że to nie wyszło. Wygląda jak mod średniej klasy. Sporo imion postaci przeszło za to do G2 🙂

  2. A amazonka tyłek ma moze spoko, ale ogolnie jej postac w tym uniwersum… dizgasting

  3. „Zupełnym przypadkiem” , ta jasne… a ja jestem z kapusty.

  4. Gothic Sequel zapomniane opowieści kiedy planujeciw wydac ten dodatek

  5. Dzony blagam zrob serie o Risen jeszcze. Dam Ci wszystkie pieniadze jakie mam do konca miesiaca, jakies 7zl ale dam! Jestes geniuszem

Comments are now closed for this post.