Podziel się tym postem

News

Mobilna strategia Pokémon Duel ląduje w App Store i Google Play

Mobilna strategia Pokémon Duel ląduje w App Store i Google Play

Pokémon Duel to mobilna gra strategiczna, w której gracze poruszając się po planszy, mają za zadanie dojść do celu walcząc z przeciwnikiem z pomocą wirtualnych figurek Pokémonów.

  • Każdy gracz tworzy drużynę złożoną z sześciu figur. Każda posiada własną siłę i liczbę kroków jakie może wykonać. Można więc próbować osiągnąć cel jak najszybszym dotarciem do niego lub próbować utrudnić to zadanie przeciwnikowi.
  • Spotkanie dwóch Pokémonów oznacza walkę. System walki opiera się na obracaniu tzw. Data Disk, aby zobaczyć jakie ataku użyje  Pokémon żeby znokautować przeciwnika.
  • Na początku każej tury gracz może korzystać ze specjalnych Płyt (dostępnych do zakupu jako mikropłatność), które umożliwiają zmianę pozycji na planszy bądź nakładają dodatkowe efekty na figurki.

Gra jest dostępna do pobrania za darmo (zawiera mikropłatności) ze sklepów App Store i Google Play. Po więcej informacji możecie zajrzeć na oficjalną stronę gry.

Źródło: informacja prasowa

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>