Halo Wars 2 — Podgląd #110

Podgląd
Twórcy Halo powrócili do spin-offu, który uważany był od lat za martwy. Halo Wars 2 to... konsolowy RTS z pełnym dobrodziejstwem inwentarza. Budowanie bazy, wydawanie rozkazów jednostkom i anihilowanie wroga. Z tym, że jak to w marce Halo, nacisk położony jest bardziej na akcję niż na spokojne rozbudowywanie domków. A, no i pojawiła się też wersja na Windowsa 10 w ramach programu Xbox Play Anywhere, ale osobiście sądzę, że dla tego cyklu jest to raczej sztuka dla sztuki.

Podziel się tym postem

Twórcy Halo powrócili do spin-offu, który uważany był od lat za martwy. Halo Wars 2 to… konsolowy RTS z pełnym dobrodziejstwem inwentarza. Budowanie bazy, wydawanie rozkazów jednostkom i anihilowanie wroga. Z tym, że jak to w marce Halo, nacisk położony jest bardziej na akcję niż na spokojne rozbudowywanie domków.
A, no i pojawiła się też wersja na Windowsa 10 w ramach programu Xbox Play Anywhere, ale osobiście sądzę, że dla tego cyklu jest to raczej sztuka dla sztuki.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.