Gamer Block (M) — luty 2017

Crate'y
Nareszcie wszystko jest jak być powinno. Czyli z Kanady dotarł do nas Gamer Block w wersji "dla dorosłych", a nie jak w zeszłym "dla każdego".

Podziel się tym postem

Nareszcie wszystko jest jak być powinno. Czyli z Kanady dotarł do nas Gamer Block w wersji “dla dorosłych”, a nie jak w zeszłym “dla każdego”.
[Oficjalna strona Gamer Blocka]

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. Archonie na Twoim miejscu zrezygnował bym z subskrypcji tego dziadostwa. Zawartość paczki to śmiech na sali a szczytem bezczelności jest te puste pudełko dla cyfrowej wersji gry. Gamer Block (czy raczej Sucker Block) zamiast zachęcać to odstrasza – zupełnie tak jakby firma chciała celowo zniechęcić ludzi do kupowania.

    Odpowiedź
    • Zgadzam się, syf totalny, już przykro mi patrzeć na te rozpakowania. Na początku twórcy się jeszcze jako tako starali, ale teraz chcieli chyba sobie marże podwyższyć jak już dużo ludzi subskrybuje i po prostu dają tańsze rzeczy.

      Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.