Gamer Block (M) — luty 2017

Crate'y
Nareszcie wszystko jest jak być powinno. Czyli z Kanady dotarł do nas Gamer Block w wersji "dla dorosłych", a nie jak w zeszłym "dla każdego".
Strona główna » arhn.eu » Po godzinach... » Crate'y » Gamer Block (M) — luty 2017

Share This Post

Nareszcie wszystko jest jak być powinno. Czyli z Kanady dotarł do nas Gamer Block w wersji „dla dorosłych”, a nie jak w zeszłym „dla każdego”.
[Oficjalna strona Gamer Blocka]

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

 1. Avatar

  Archonie na Twoim miejscu zrezygnował bym z subskrypcji tego dziadostwa. Zawartość paczki to śmiech na sali a szczytem bezczelności jest te puste pudełko dla cyfrowej wersji gry. Gamer Block (czy raczej Sucker Block) zamiast zachęcać to odstrasza – zupełnie tak jakby firma chciała celowo zniechęcić ludzi do kupowania.

  Reply
  • Avatar

   Zgadzam się, syf totalny, już przykro mi patrzeć na te rozpakowania. Na początku twórcy się jeszcze jako tako starali, ale teraz chcieli chyba sobie marże podwyższyć jak już dużo ludzi subskrybuje i po prostu dają tańsze rzeczy.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>