Podziel się tym postem

Crate'y

Gamer Block (M) — luty 2017

Gamer Block (M) — luty 2017

[arhnvid youtube=”RdEj0AR4i_c”]

Nareszcie wszystko jest jak być powinno. Czyli z Kanady dotarł do nas Gamer Block w wersji “dla dorosłych”, a nie jak w zeszłym “dla każdego”.
[Oficjalna strona Gamer Blocka]

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

 1. Dark Archon

  Archonie na Twoim miejscu zrezygnował bym z subskrypcji tego dziadostwa. Zawartość paczki to śmiech na sali a szczytem bezczelności jest te puste pudełko dla cyfrowej wersji gry. Gamer Block (czy raczej Sucker Block) zamiast zachęcać to odstrasza – zupełnie tak jakby firma chciała celowo zniechęcić ludzi do kupowania.

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   Zgadzam się, syf totalny, już przykro mi patrzeć na te rozpakowania. Na początku twórcy się jeszcze jako tako starali, ale teraz chcieli chyba sobie marże podwyższyć jak już dużo ludzi subskrybuje i po prostu dają tańsze rzeczy.

   Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>