Share This Post

Wieści z branży gier

Charytatywna gra z Archonem i Neko? — The Cowlitz Gamers’ 2nd Adventure

Charytatywna gra z Archonem i Neko? — The Cowlitz Gamers’ 2nd Adventure
Kochani, dostąpiliśmy niezwykłego zaszczytu!
 

Archon i Neko (feat. Grunio) pojawiają się jako grywalne (sekretne) postacie w powstającej właśnie co-opowej NES-owej grze wideo The Cowlitz Gamers’ 2nd Adventure!

 

Jest to CHARYTATYWNA, pełnoprawna gra wideo, która zostanie wydana na kartridżu (w pudełku i z instrukcją), a dochód z jej sprzedaży przekazany zostanie The Arc of Cowlitz County, społeczności zajmującej się wspieraniem potrzebujących z zaburzeniami rozwojowymi.
 
JAK MOGĘ POMÓC / GDZIE MOGĘ ZAGRAĆ?
Gra nadal powstaje, ale jej egzemplarz (w cenie $60 + wysyłka) zaklepać można sobie wstępnie pod poniższym linkiem (na stronie NintendoAge). Tam też znajduje się link do wersji demo gry.
Oczywiście, będziemy na bieżąco informować o wszelkich postępach, szczególnie w kwestii możliwości zakupu gotowego produktu.
 
Szczegóły i DEMO:
 
KTO, CO I KIEDY?
Gra ma zawierać 50 poziomów, dwuosobowy tryb co-op, 4 poziomy trudności i 5 par grywalnych postaci (w tym nas!). Wszystko odpicowane do „sklepowego” standardu.
Szczególne podziękowania należą się autorom, niezastąpionym: Łukaszowi Kurowi (kod), Robecie Janocie i Chip Jockeyowi (muzyka); i M-Tee Retro Graphics (grafika).
Jedyne co pozostaje jeszcze w sferze znaków zapytania to ostateczna data premiery gry.
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.