Stack-Up — gra nie do zemulowania

Retro / Wideo 4K
Stack-Up -- jedyna gra na NES, której nie ma sensu odpalać na emulatorze. Nie byłoby to dużym problemem, gdyby fani Retro mogli ją sobie po prostu kupić na internetowej aukcji... ale jest to też gra niezwykle rzadka i kosztująca dziś w kompletnym zestawie nawet tysiące złotych. Wszystko za sprawą tego, że do działania wymagała niszowego akcesorium... które do uruchomienia się wymagało innego niszowego akcesorium.

Share This Post

Stack-Up — jedyna gra na NES, której nie ma sensu odpalać na emulatorze. Nie byłoby to dużym problemem, gdyby fani Retro mogli ją sobie po prostu kupić na internetowej aukcji… ale jest to też gra niezwykle rzadka i kosztująca dziś w kompletnym zestawie nawet tysiące złotych. Wszystko za sprawą tego, że do działania wymagała niszowego akcesorium… które do uruchomienia się wymagało innego niszowego akcesorium.

Części zamienne na Thingiverse: https://www.thingiverse.com/thing:2399494

Części zamienne na Github: https://github.com/arhneu/stackup

Wielkie dzięki dla http://pixel-magazine.com

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. Materiał jak zwykle miodzik! ale ale żeby nie było za słodko znalazłem jedno przeoczenie! 🙂 Nie w samym materiale ale w plikach do druku 3D 🙂 chcąc zapewnić wszystkie niezbędne elementy powinieneś dorzucić model tych nieszczęsnych łapek dla Roba! 🙂

Comments are now closed for this post.