Share This Post

Konkursy

Konkurs — Wygraj Avermedia LGP Lite

Konkurs — Wygraj Avermedia LGP Lite

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Ten konkurs już się zakończył. Zwycięzcą został kanał GRYZonie! Przy wyborze zwycięzcy kierowałem się nie tylko ogólną jakością wykonania materiałów, ale również innymi, równie ważnymi moim zdaniem kryteriami. Kulturą osobistą autorów, przygotowaniem do tematu czy „sezonowością” poruszanych tematów. Autorzy o wyraźnie przebijającej się „pasji” do wybranego tematu mieli w moich oczach większą wartość niż nudzący się w wakacje gracze nagrywający nieprzemyślane „Let’s Playe” z aktualnie popularnej gry. Rozważałem też czy takie urządzenie faktycznie miałoby zastosowanie w kontekście oglądanych przeze mnie materiałów. Celem było bowiem dobranie zwycięzcy, któremu nagroda pomoże zrealizować potencjał.

Inne kanały, które również chciałbym wyróżnić i które biły się w mojej głowie o nagrodę. Warto rzucić na nie okiem!:
wormie_ (Twitch), PolewiakMiyukiGamer (Twitch), Gamers24, Końkluzja, Szalona Szynszyla, Szafa z grami.

Dziękuję wszystkim za udział i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach! Mamy jeszcze dwa egzemplarze LGP Lite do rozdania i wkrótce podzielimy się szczegółami tego, jak je zdobyć!

Uwaga, konkurs! Nasi kumple z Avermedia podrzucili nam kilka kart LGP Lite do rozdania w konkursach i przed wami pierwsza szansa na zdobycie tej fantastycznej zgrywarki obrazu!

Avermedia LGP Lite to urządzenie podłączane do portu USB komputera umożliwiające proste przechwytywanie obrazu z urządzeń HDMI (na przykład konsoli) i zapisywanie go jako plików wideo. Is this easy mode?!

Co zrobić aby wygrać takie cudo? Cóż, ponieważ chcemy, żeby urządzenie trafiło w dobre ręce, chcielibyśmy nagrodzić posiadacza najbardziej obiecującego kanału Youtube bądź streamera. Czy uważasz, że twój kanał ma potencjał, ale do realizacji pełni potencjału brakuje ci właśnie takiego urządzenia? Pokaż nam swoje towary, a być może karta trafi właśnie do ciebie!

Jak wziąć udział w konkursie?

Wyślij swoje zgłoszenie na adres [email protected] w treści linkując do swojego kanału (Youtube, Twitch lub innej platformy do streamowania). Napisz również dlaczego uważasz, że LGP Lite pomogłoby w rozwoju twojej zawartości. Wygra osoba, która naszym zdaniem posiada najbardziej obiecujący kanał. Proste! Termin przyjmowania zgłoszeń mija 16 lipca 2017.

Szczegóły konkursu

 1. Uczesnikiem konkursu może być każdy widz arhn.eu mieszkający w Polsce lub Wielkiej Brytanii.
 2. Należy wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected] podając w treści adres swojego kanału wideo i uzasadniając chęć zdobycia karty.
 3. Wygrywa najbardziej obiecujący kanał w ocenie jurorów.
 4. Jedno zgłoszenie na osobę
 5. Nagrodą jest karta Avermedia LGP Lite
 6. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 16 lipca 2017 roku
 7. Udział w konkursie oznacza zgodę na opublikowanie adresu kanału biorącego udziału w akcji
 8. Koszt wysyłki pokrywa organizator
 9. Nagrodę ufundowała firma Avermedia
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

8 komentarzy

 1. #bioreudzial

 2. Uuu, zgłosiłem się ze swoim kanałem o tworzeniu gier 😀

 3. ło kruci takie rzeczy mnie ominęły

  • Spokojnie, wkrótce dalsze sposoby na wygranie kolejnych kart 🙂

   • Wiadomo, kiedy wyniki?

    • Zgłoszeń przyszło dużo więcej niż oczekiwałem i muszę przejrzeć na spokojnie wszystkie kanały. Mam nadzieję, że dam radę do końca tygodnia. 🙂

     • Chyba się nie udało 😀

     • chyba trochę bardzo 😛

Comments are now closed for this post.