Pinball Station — wizyta w warszawskim muzeum flipperów

arhn.eu / Wideo 4K / Wydarzenia / Wywiady
Kilka tygodni temu dotarła do nas informacja, że w Warszawie uruchomiono Pinball Station -- drugie w Polsce muzeum pinballi. Ponieważ byliśmy akurat w okolicy, nie mogliśmy nie skorzystać z zaproszenia. Zresztą, każda wymówka żeby pograć na fliperach jest dobra. Szczególnie, gdy w grę wchodzi kultowy sprzęt "retro". W środku, w cenie biletu, ponad 30 maszyn do nielimitowanego ogrania. O jakości placówki niech świadczy fakt, że grema trzeba było odciągać od zabawek wołem.

Share This Post

Kilka tygodni temu dotarła do nas informacja, że w Warszawie uruchomiono Pinball Station — drugie w Polsce muzeum pinballi. Ponieważ byliśmy akurat w okolicy, nie mogliśmy nie skorzystać z zaproszenia. Zresztą, każda wymówka żeby pograć na fliperach jest dobra. Szczególnie, gdy w grę wchodzi kultowy sprzęt „retro”. W środku, w cenie biletu, ponad 30 maszyn do nielimitowanego ogrania. O jakości placówki niech świadczy fakt, że grema trzeba było odciągać od zabawek wołem.

Adres:
Pinball Station
ul. Kolejowa 8a
01-210 Warszawa

Pinball Station na Facebooku: https://www.facebook.com/PinballStation/

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. O, jesteś w Warszawie? Może jakieś piwko z widzami?

    Reply
    • Już wrócił :C

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>