Retron HD — NES z HDMI dla mas!

Famiklony / Gadżety / Rupieciarnie / Sprzęt / Wideo 4K
Firma Hyperkin, która zwróciła uwagę graczy swoim wielozadaniowym Retronem 5 powraca z dużo skromniejszym projektem. Mniejszy nie znaczy natomiast nieważny, bo ich zaskakujący NES z wyjściem HDMI może zmusić konkurencję do niezłej roszady "famiklonów".

Share This Post

Firma Hyperkin, która zwróciła uwagę graczy swoim wielozadaniowym Retronem 5 powraca z dużo skromniejszym projektem. Mniejszy nie znaczy natomiast nieważny, bo ich zaskakujący NES z wyjściem HDMI może zmusić konkurencję do niezłej roszady „famiklonów”.

Prosto w Europie Retrona HD kupić można w Funstocku, ale cholery znane są z windowania cen w kosmos. Konsola zasilana jest po USB, więc prawdopodobniej dużo taniej sprowadzić ją z USA.
http://www.funstockretro.co.uk/retron-hd-nes-retro-gaming-console

Zawsze aktualizowana lista Rupieciarni

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. Hej. Po obejrzeniu filmiku o Retronie HD zdecydowalam sie na zakup. Tylko jako typowa kobieta nie do konca ogarnelam temat… Teraz mam Retrona HD i 45 kartridzy od Pegasusa, ktore sa za krotkie… Czy moglbys mi polecic jakas przejsciowke do nich? Z gory dziekuje 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>